Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ezt megrendelem ebay -ről,...

Ha ezt megrendelem ebay -ről, meg is érkezne? Ti rendeltetek már ilyeneket?

Figyelt kérdés

Szóval, az ebay-en vannak ilyen órák, meg fülbevalók, nyakláncok Hong Kongból, Kínából. Nyílván csak gagyi vacakok, viszont az áruk nagyon alacsony. A postaköltség magyarországra is ingyenes lenne elvileg.

Ha egy ilyet megrendelek az meg is érkezne, vagy nem lenne a kiszállítás végére csillagászati összeg?

Ilyenekre gondolok, azért reménykedem, mert top-rated sellers-nek írják őket:

[link]

[link]

Ezekből gondolom világos. :)


2012. jún. 29. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A bloggerek szoktak írni olyan e-bayes eladókról, akiket már próbáltak és beváltak, esetleg keress rá, vagy nézd meg az eladó visszajelzéseit, azok nem hazudnak :) Én főleg a negatívokat szoktam megnézni, hogy mi történt, kinek a hibája, stb. Az első eladó jónak tűnik, nagyon hosszú időintervallumon kevés probléma volt, és a legtöbb az, hogy valszeg. elkeveredett a postán a csomag. A másodikat nem néztem meg :)
2012. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Wow, köszi, erre nem is gondoltam! :D

De ez miért érheti meg nekik? Semmi pénzért eladni a bizsuikat?

-mondjuk, ha ez tényleg OK, akkor nekem csak jó, mert imádom őket, viszont itthon meg többezres árban vannak... :/-

2012. jún. 29. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden megérkezett normálisan, és tényleg nem volt posta költség, ahol azt írták, hogy nincs. Már nagyon sok cuccot vettem ebay-ről, drágábbat is pár száz forintosat is, szerintem megéri. De inkább a magyar nyelű változatot használd: [link]
2012. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem abban idegesít, hogy magyarul van. :) Azért éri meg nekik, mert ennél sokkal kevesebbért szerzik be, hiszen kínai gagyi, nem kell boltot üzemeltetnie és hong kongból nagyon olcsó a posta. Így sok ember rögtön rárepül, sok-sok bevételt hozva. :) Itthon azért ilyen drága, mert a bizsus boltok elképesztően pofátlanok. Az utolsó gagyi műanyag ezüsfestékes lánc áráért már rendes ezüstláncot veszek.
2012. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!