Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a tetoválá...

Mit gondoltok erről a tetoválásról?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta tervezek egy tetoválást, csak eddig még nem találtam meg a tökéleteset, ami illene hozzám. Csak egy szavas tetoválást szerettem volna mindig, de igazából nem tudtam eldönteni, hogy mi legyen az, mert volt több jelentés is ami engem tükröz. Épp ezért voltam nagyon boldog mikor rátaláltam erre: [link]


Ilyenre gondoltam, benne van minden amit szerettem volna, csak a LOVE és a FAMILY helyett az egyik a TRUST lenne a másikon még gondolkodok: ETERNITY vagy FAITH, de a FAITH és a BELIEVE meg hasonló.


Jaj és persze nem ilyen nagy méretűben szeretném hanem ilyen 5*5 centisben, éppen, hogy el lehessen olvasni, hogy mi van oda írva. Mit gondoltok róla?19/L


2012. júl. 10. 21:02
 1/9 anonim válasza:
szerintem marha jól néz ki :))
2012. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon közönséges.
2012. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog jut eszembe.

Az egyik hogy tucat tetkó,semmi egyedi nincs benne.

A másik az egyik magyar humorista mondott.

"érdekes,hogy sok magyar fiatal tetováltat magára kínai, angol,francia szöveget még akkor is ha fogalma sincs mit jelent. De hány kínait,angolt,vagy franciát láttál aki magyar szöveget tetováltatott magára??"


Csak megjegyzem ha magyarul tetováltatnád rá már egyedi is lenne,és külföldön sokan érdekes írásnak,fura szép szövegnek látnák,mert fogalmuk sem lenne mit jelent--

2012. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A másodikkal értek egyet... De az a lényeg, hogy neked tetsszen:)
2012. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
gagyi
2012. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is... 5x5 centisben ezt lehetetlen kivitelezni, az én egyszavas tetoválásom 5x3 centi, elég kicsi méretben.


Nem bántásból írom, de a minta nekem nem tetszik, tucatszavak egymás mellé dobálva. De nem is nekem kell tetsszen. (:

2012. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is eléggé tucat, meg én úgy vagyok a tetkókkal, hogy mindenki tervezze meg magának, vagy terveztesse meg a tetováló mesterrel, de ne az internetről keresgélje össze... mivel szerintem az lenne a lényege, hogy egyedi legyen, ez meg már ottvan egy másik emberen...ráadásul ha meg ő tervezte, az komplett ötletlopás, ami szerintem szintén gáz. "több jelentés is ami engem tükröz" > és ezek lennének azok? eléggé átlagos, tucat szövegek, de hát te tudod. végülis a lényeg hogy neked tetszen, én csak leírtam a véleményemet:)
2012. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tucat, hülye a kivitelezés és semmi értelme, bocsi. Ez nem mutat jól szerintem sehol.
2012. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nemjó
2012. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!