Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogok jobban lebarnulni...

Hogyan fogok jobban lebarnulni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Augusztus elején megyünk nyaralni, és mivel most elég "fehér" vagyok, szeretnék egy kis alapszínt addigra. Ezért elkezdenék szoliba járni, és kb olyan 2000 ft-ot áldoznék rá, mert végül is nem néger akarok lenni csak vmi egészséges színt szeretnék:). A kérdésem az volna hogy szerintetek hogyan fogok jobban lebarnulni, ha 2x5 + 1x10 percre fekszek be, vagy 4x5 percre? mert ezek árban ugyan úgy jönnek ki, csak nem tudom hogy melyik volna "hatásosabb". Köszönöm a válaszokat előre is!:))

2012. júl. 11. 11:37
 1/6 anonim válasza:

Én még régen a barátnőmmel jártam szoliba, ő mindig 1*10 percre járt én meg 1*5re, de én minden nap ő csak minden másnap. Én sokkal jobban lebarnultam, pedig nagyon nehezen barnulok a napon..

Én 2 hétig jártam ő 4 hétig és amikor ő is "végzett" akkor "néztük meg az eredményt":D

2012. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ahová én járok, ott a 2000ből 2x11 perc jönne ki, az meg semmit nem ér :/
2012. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaa, látom, már előre gyártottál időket :) Akkor inkább 4x5...mondjuk kétnaponta a nyaralás előtt... szerintem.
2012. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bijjjus7 ***** válasza:
szia. csokicsöves szolit ajánlanék, mert gyorsan és hatásos színt ad, de viszont nagyon kevés időre menjél!!! ahova én járok ott 3 percenként van, ott 3, 6 perceket, ha nagyon fehér a bőröd bőven elég lesz ennyi idő is :) Az hogy a szerinted leírt időnél melyik a jobb, ez attól is függ, hogy hogy reagál a bőröd az első két alkalomra. (mindenképp figyelj a bőröd egészségére!) És szerintem szolikrémet is használhatnál a gyorsabb barnulás eléréséhez! Jó barnulást :))
2012. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lara86 válasza:
Én is csokicsöves szoliba járok. Szerintem sokkal jobb és nem drága. 6perc kevesebb, mint 500ft (nem tudom pontosan) és van olyan krém, ami 300ft, ha ügyes vagy, akkor az 2 alkalomra is elég és simán szép barna leszel!!!! Jó nyaralást! :)
2012. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nicole0605 válasza:
Én is a csokicsöves szolit ajánlom(én is csak abban szolizok).Hamar szembetűnően szép színed lesz de ha rá szeretnél erősíteni mindenképpen használj valami jó kis krémet hozzá;) mondjuk valami bronzosítót mert az nagyon ki tudja emelni színedet;)
2012. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!