Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás előtt elbizonytalano...

Tetoválás előtt elbizonytalanodás?

Figyelt kérdés

másfél éve tervezem a tetoválást, azóta van már meg a kívánt minta. 2,5 hónapja van meg az időpontom, és már nagyon vártam, de most, 2 héttel előtte egyre jobban félek, hogy hibát követek el... ez természetes? elég bizonytalan ember vagyok és mindig kétségeim vannak, ha döntést kell hoznom.. annak is köze lehet hozzá, hogy szüleim ellenzik a tetoválást. más is érzett hasonlót nem sokkal az esemény előtt? vagy ti egyszer se bizonytalanodtatok el?

(a lapockámra lesz szárnytetoválás, világos árnyalatokkal)

20/L


2012. júl. 17. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyet nem csináltatnék,mert 60évesen nem igazán tudom elképzelni magamon,főleg fürdőruhában,szerintem ezt még gondold át.Nekem olyan van ami kisebb,nem is látom,így nem unom meg,és később se lesz feltűnő.
2012. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a lapockámat azért én se sűrűn látom :) azért ez, mert ez a minta van a fejemben évek óta, szóval elég állandó az elképzelés.
2012. júl. 17. 12:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2.tetkóm előtt volt ilyen.én a csuklómra csináltattam.még előtte fél órával is hezitáltam rajta,pedig nagyon szerettem volna.végül meglett.és azóta is imádom,és meg sem fordult a fejemben,hogy nem jól döntöttem.
2012. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez érdekes, hogy az első előtt meg nem kételkedtél :) igazából az is közrejátszik, hogy félek a komplikációktól, hogy kidobja a bőröm a festéket, allergia, ilyenek... :(
2012. júl. 17. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha kételkedsz akkor ne tetováltass, nekem is van tetoválásom egyébként
2012. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem gondolkodtam, hogy megbánom-e, most sem tudok úgy rájuk gondolni. Aggaszt, hogy ha valami balesetem netalán lesz, lehet, hogy megrongálódnak, de ennyi. És kíváncsi leszek a 60 éves önmagamra is, hogy végigkísértek a tetoválások az életen, nem fogok rájuk úgy tekinteni, mint valami béklyókra.

Édesanyám nekem is tiltakozott, de mivel dolgozom, megkeresem rá a pénzt, tudok döntéseket hozni, így "engedte" a tetkókat.

2012. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én félek a tűtől, iszonyatosan. De mindig is szerettem volna egy tetoválást, ami emlékeztet arra, hogy miért is harcolok! (másfél éve folyamatos gondok jelentkeztek, de ami fontos volt számomra azért mindig kitartottam és harcoltam is.) És 3 hete elérkezett az idő, hogy meg is csináltattam. Már a rajz is a csuklómon volt (ugyanis oda készült) akkor is azt mondtam, hogy inkább haza megyek és nem csináltatom meg! De ez csak a tűtől való félelmem miatt volt. A tetoválás miatt egyáltalán nem hezitáltam. Szerintem ha kétségeid vannak várj még vele. Érezni fogod mikor van itt az ideje (már ha tényleg eljön...) hogy megcsináltasd!!!
2012. júl. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) tudom, hogy mikor érzi az ember, hogy itt az ideje, és az a zavaró, hogy kb. 3 hónapja 100% biztos voltam benne jó ideig, akkor is kértem az időpontot... akkor úgy éreztem, itt az ideje.de ahogy közeleg az idő, egyre jobban aggódom miatta..
2012. júl. 18. 07:45
 9/9 anonim ***** válasza:
7.válaszoló.te jobb is,hogy nem csináltattad meg,mert a csuklón iszonyat módon fáj.nekem olyan érzés volt,mintha szikével karistolnàk a karomat.
2012. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!