Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy van az ha lefenyképezem...

Hogy van az ha lefenyképezem magam akkor a fényképen csúnya vagyok, de . (többi lent)?

Figyelt kérdés

nem vagyok bolond!

mielőtt ,lefenyképezem magam beállok úgy ahogy szeretnék és valami jó képet is vágok hozzá , de mikor lefenyképeztem magam akkor meg csúnya vagyok! miért lehet ez?

olyan mint ha nem is én lennék!

ÉRTELMES VÁLASZOKAT SZERETNÉK KAPNI!


2012. júl. 17. 16:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A TÜKÖRBEN LÁTOM HGY MILYEN KÉPET vágok , és ezért nem értem ezt az egészet!

és ma is próbáltam valami szép képet vágni , sikerült is , (ugy maradtam ahogy be is áltam és a telefonomat a tükörbe fordítva megnéztem és mintha nem is én lennék!?

2012. júl. 17. 16:54
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán az lehet, hogy a tükörképed alapján irreálisan ítéled meg a külsődet, szebbnek, csinosabbnak látod magad, mint amilyen vagy. Kérj meg mást is, hogy fényképezzen le, hátha jobban sikerül...
2012. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel
2012. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mármint többször akkor amikor egyenesen a kamerába nézek..
2012. júl. 17. 17:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy fényképen jól mutató. nem vagy fotogén. Sokan vannak így.
2012. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, velem ugyanez van és megőrülök tőle...
2012. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van. Amikor a tükörben arckifejezéseket, pózokat gyakorlok, szépnek látom magamat, aztán csinálok egy képet UGYANOLYAN arckifejezéssel, és BORZALMAS lesz a kép! -_- Annyira idegesítő!

Nem tudom, mi lehet az oka... :( Lehet, hogy mindenkinél ez van.

2012. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de most nem értem tényleg csúnya vagyok?

ha nem akkor meg miért nézek ki így a fényképen?

2012. júl. 17. 17:31
 9/11 anonim ***** válasza:

én alapból szerintem szép vagyok, de az összes fotón rohadt ronda

nem tudom a magyarázatot, évente egyszer kétszer készül rólam jó kép :D

2012. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezzel rengeteg ember így van. Én is állok a tükör előtt, beállítom magam, hogy normálisan nézzek ki, lefotózom és teljesen más lesz... borzalmas. Ha pedig nem magam fényképezem, akkor olyan ronda vagyok, hogy rám se ismerni.
2012. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!