Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, milyen a testem? Jó...

Lányok, milyen a testem? Jó úton haladok?

Figyelt kérdés

Február óta járok edzeni, előtte borzalmasan néztem(láthatjátok), illetve a kezem valamiért hosszabb az átlagnál és ez eléggé röhejesen nézett ki :)

Bármilyen véleményt elfogadok, lehet kemény is :)

Köszi



2012. júl. 18. 19:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Kép:

[link]

2012. júl. 18. 19:59
 2/20 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nagyon szépen kidolgoztad a testedet. Bár engem annyira nem érdekel, hogy a fiúk mennyire izmosak(azért egy minimális izom persze sosem árt), szerintem az előtte képen is teljesen elfogadhatóan néztél ki. Szép munka! :)

16/L

2012. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%

Ohh...hát a második képen...khm. :P

Igen, jó úton haladsz, nagyon is jó úton. :))

Ráadásul február óta lettél ilyen, remek génjeid lehetnek, és hajlamod is a fejlődéshez.

Nagyon ügyes vagy, gratulálok hozzá!

Teljesen jó a tested, nekem nagyon bejön. :$

2012. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
5%

jó eldicsekedni az egoizmusoddal,mi.Amugy sem hinném hogy nagyon te lennél rajta,mondjuk amilyeneket írsz lehet hogy te vagy.

Na tessék kemény hozzászolás remélem örülsz.

2012. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Első kettőnek köszi, aranyosak vagytok :)


Harmadik:

Tudtam, hogy lesz ilyen hozzászólás és hidd el nem vagyok egoista.Nem sajnáltatni akarom magam, csak tudod folyamatos, non-stop a pofádba kapni, hogy milyen szerencsétlenül nézel ki nem valami önbizalomnövelő, szóval elhiheted nem vagyok egoista :D

Az, hogy nem hiszed el hogy én vagyok rajta bóknak veszem, köszi :DD

2012. júl. 18. 20:22
 6/20 anonim ***** válasza:
17%

Gyere hozzám*-*:DD

komolyan:tényleg jól nézel ki, látszik a fél éves erőfeszítésed;)a kezeddel meg nincs semmi baj.

2012. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
hát egyértelműen sokat változtál:)Én még javaslom, h gyúrj kicsit mellre az nagyon szédítő tud lenni, ha valakinek szépen ki van dolgozva:D Szerintem bőven megérdemled a dicséretet!!:) Nagyon jól nézel ki, szép eredmény:)
2012. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A többiek nem tudom milyen képet néztek,de én szinte semmi különbséget nem látok.Ugyanolyan vézna vagy mint voltál,pedig 5hónap alatt azért el lehet érni dolgokat.
2012. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Majd töltök fel képet szemből a mell miatt mert igy nem nagyon látszódik :)


Van változás hidd el. A karom kevésbe véznább, hátam is fejlődött stb. Ha kívűlről nem is látszódik, a gyakorlatokat sokkal több súllyal végzem. De köszönöm, ösztönzőleg hatott rám a kommented, később majd töltök fel másik képet. Remélem az elnyeri tetszésed :)

2012. júl. 18. 21:55
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
Gratulálok, tényleg látszik az eredmény. Bár nekem lenne ennyi akaraterőm, istenem... :) Mondjuk szerintem a régi testalkatoddal sem volt semmi baj, nem értem miért ostorozod magad miatta.
2012. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!