Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen sorozat az a gossip...

Milyen sorozat az a gossip girl? Mindenhol ezt latom. Jo?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus tini lötty...kavarás kavarás hátán,meg persze pénz pénz és pénz..szerintem agyrohasztó.
2012. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valójában a Gossip Girl ruhák marketingjének a része. Amúgy meg ízlés dolga, ilyen nincs hogy "jó". :)
2012. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
én például imádom :D nem vagyok az a justin bieber one direction fan még a barátok köztöt sem szeretem de ezt nagyonn szeretem :d
2012. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok oda a tipikus tini dolgokért (nem is vagyok már tini) de egy darabig én is szerettem. Aztán az 5. évadnál hagytam a francba mert nem tartott sehova se, mindig jött valami újabb barom aki összekavart mindent. Kár ezt szerintem ennyire elhúzni. De az első 3-4 évad nem rossz.
2012. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

uccsónál a pont. én már csak blair miatt nézem :D ő a favoritom.

19L

2012. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Igaza van elsőnek. Nekem 16 éves húgom nézi, hát én hülyét kapok tőle. Mindenki mindenkivel kavar, közbe mindenkinek van barátja/barátnője. A pénz a fontos csak, mindenki tip-top mindig.

Plusz van egy lány, ez a gossip girl akiről senki nem tudja hogy ki valójában és mindenkiről pletykál. Ebből áll a sorozat.

Tipikus tini hülyeség. Szerintem ne nézd meg.


Ne kövezzetek meg, ezt mind a tesómtól tudom :D

2012. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen szerettem, most is megnézem egy-egy részt, ha megy.

Nagyon szimpi volt ez a színésznő, miatta is néztem.

[link]

2012. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Az első pár évad jó volt, aztán nem tudom hanyadik évadtól egyszerűen nem tudtam végignézni a részeket, annyira gáz lett. 21L
2012. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Én nagyon szeretem, bár sosem voltam oda a sorozatokért, csak az 5. évad már csak angolul van meg, nincs hozzá se felirat se szinkron és ha nézem nagyon nagyon oda kell figyelnem hogy értsem mert annyira azért nem megy az angol hogy háttérzajként is értsem.


Én ajánlani tudom neked, bár itt a többség szidja.

[link] itt olvashatsz utána picit.

2012. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én fiúként meg bírom nézni a részeket...
2012. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!