Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy hét alatt gyorsan lebarnul...

Egy hét alatt gyorsan lebarnulni? Szolárium nélkül!

Figyelt kérdés

Alig egy hét múlva megyünk strandra a bnőmmel és én még mindig hófehér vagyok!!!

Szeretnél lebarnulni hamar, ennyi idő alatt le lehet??

Valami jó praktika??? tanács???



20/L


2012. aug. 4. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Reggel,vagy 3 után menj ki napozni,fokozatosan szoktasd a bőröd a naphoz.Vagy vegyél egy jó önbarnítót,nekem a Vichi

vált be.:)

2012. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Uh a barnítókrémekhez nagyon rossz emlékeim fűződnek!

Sárgulás, foltosodás :SS

2012. aug. 4. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy, én 2 nap alatt lebarnulok, részben ennek is köszönhető hogy nem megyek ki a napra, csak ha nagyon muszáj. Én személy szerint azt szeretem ha a bőröm fehér. Szóval kijelenthetjük hogy az én szememben te vagy mázlista, a te szemedben pedig én. :D
2012. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen ez így van!!! :)) szerintem annyira gyönyörű a barna!

Nagyon nagy önbizalmat ad nekem!!! :))

2012. aug. 4. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:

egyél sárgarépát, meg napozz

Amúgy miért kell egy strandhoz barnának lenni? Szerintem butaság...

21L

2012. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fehér vagy,nem tudom mennyit segít,de én így barnultam le nyár elején: reggel,még kilenc óra előtt 20-20 percre kifeküdtem napozni(úgy 20-20 hogy hason/háton fekve)és délután négy,de inkább öt óra körül még 10-10 percre.Egy hét alatt én sokat barnultam akkor.Viszont a strandon ha már van egy kis alap barnaságod,egy nap alatt rengeteget fogsz barnulni.

remélem segítettem valamennyit: )

2012. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) vmi ilyesmit vártam ki fogom próbálni ma is voltam kint xd jól le is égtem xd de nem baj :) majd bebarnul :PPP
2012. aug. 6. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!