Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti borotváljátok a...

Lányok, ti borotváljátok a hónalj / fan szőrzeteteket?

Figyelt kérdés
(ha igen, milyen gyakran?)

#szőrzet #borozválás
2012. aug. 5. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Én fiú vagyok de eddigi barátnőimből itélve: igen és minden 2-3-4 naponta kinek hogy nő :DD a hónaj 1értelmü meg a láb is az legyen sima, a nemiszerv tájéka meg egyéne válogatja bár én csak azt szeretem ha teljesen csupasz illetve max azt ha van 1 halvány csík felette. férfi szemmekl a szőrős az undoríó. de izlések és pofonok

20F

2012. aug. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Perszeee;) nem szep egy csajnal ha szőrös:D hat en akkor amikor kezd újra nőlni;)
2012. aug. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hónaljamat minden zuhanyzásnál, szóval általában minden nap, fanszőrzetet nem, túl macerás, csak megmosom alaposan hogy ne legyen büdös és kész. Nem szexelek szóval minek borotváljam. Lábat nem kérdeztél, de azt úgy 2-3 naponta szoktam.
2012. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hónalj, láb 2-3 naponta. A dzsungelt meg hetente szoktam borotválni.
2012. aug. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hónaljamat igen, a lenti "dzsumbujt" meg csak a karbantartásom alatt áll. Rendszerességet nem tartom számon; mikor feltűnik a növekedés.
2012. aug. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!