Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen álszentek itt az...

Miért ilyen álszentek itt az emberek?

Figyelt kérdés

Feltett itt egy 13 ÉVES lány FEHÉRNEMŰS képet, hogy szerintünk milyen alakja. Az alakja tökéletes volt, nagy mellekkel.

Feltett itt egy 16 ÉVES lány FÜRDŐRUHÁS képet, hogy szerintünk milyen az alakja. Az alakja tökéletes volt, de szinte nem volt melle. Mindenki szidta, hogy hová tűnt a melle, és mekkora r*ibanc, és hogy hogy meri magát mutogatni az interneten, mit képzel magáról.

A 13 éves lánynál egy komment sem volt, hogy ezt most hogy képzelte.

Nem undorító?


2012. aug. 5. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

csak nem te voltál a a 16 éves fürdőruhás lány?


amúgy az ilyen képek engem pont nem érdekelnek, mert pont leszarom, hogy hogy néztek ki fehérneműben vagy fürdőruhában vagy éppen ezek nélkül.

2012. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg szomorú. Itt az embereknek nem látjuk az arcát, úgyhogy itt mindenkinek lehet nagy a szája. És akiben egy icipici kivetnivalót is találnak, azt már mindennek lehordják. Ez legtöbbször csak irigységből van. Feltesz magáról egy csúnya lány képet, mindenki dicséri, hogy pedig milyen gyönyörű, feltesz magáról egy szép lány képet, mindenki leszólja. És miért? Mert amikor látják a csúnya lány képét, megjön az önbizalmuk.


Az meg a másik szomorú dolog, hogy a mellméret a meghatározó eleme egy nőnek. Igazából, most lehet, hogy offolni fogok, de ezt el kell mondanom, hogy nem értem a mai világot. 20 éve még majdnem az összes 15 éves lány lapos volt. Ma meg már a 11 éveseknek is B kosaras mellük van. Legalábbis nekem nem egy ilyen ismerősöm van. Tehát kétlem, hogy ez normális lenne. Ugye a sok áru, amit telepakolnak mindenféle mesterséges hormonnal. A tizenéves lányok meg örülnek, hogy ők már "nagylányok"...

2012. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a sok barommal. Én ha látok egy dagi lányt, megmondom az őszintét. Ha csinos vékony alakkal, akkor megdicsérem.
2012. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!