Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen csúnya?

Miért vagyok ilyen csúnya?

Figyelt kérdés

Először is nem, nincs kép, és sajnálom.

16 vagyok, 167 cm, kb. 62 kg.

Kezdjük legfelülről.

A hajam állaga vagy minősége nem tudom ,hogy mondjam elég rossz. Ha nem lenne tartósan kiegyenesítve úgy nézne ki mint egy széna kazal. Tényleg nem szép hullámos.

Az arcom alakja nagyon nem tetszik, elég gáz.

Az egyik szemem látványosan kisebb mint a másik.

A fogaim se a legszebbek, viszont félek a fogorvostól.Persze elmernék menni, de sose jutok el.

A bőröm nagyon csúnya! Zsíros,pattanásos + tág pórusaim vannak. Így együtt nagyon csúnya.

Az alakom sem tetszik. Van a hasamon is, a karomon is, és persze a combjaimon. Nem vagyok valami sportos alkat. Narancsbőröm is van és eléggé hájas vagyok. Tényleg.

A magabiztosságom jóval a föld alatt van. Külsőre semmi jót nem tudok mondani magamról! Utálom a testem !!

Aki ezt olvassa, kérem ne írjon bántó kommenteket, mert így is rosszul érzem magam, hát mégha fikáznak! Kérem!

Aki tudna valami tanácsot adni annak megköszönném.

Ideje lenne már szépnek is lenni. Ha ez valaha megtörténhet.

Mégegyszer köszönöm annak aki próbál lelkel lehelni belém !

16/L


2012. aug. 9. 01:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Hozzátenném mielőtt valaki azt mondaná, hogy ápolatlan vagyok, csak szólok egyáltalán nem vagyok az.

Próbáltam tömérdek mennyiségű szereket is a bőrömre, nem segített és valahogy a sport sem az erősségem...

2012. aug. 9. 01:22
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha nagyon szeretnél már változtatni a kinézeteden vegyél erőt magadon és járj el sportolni, változtasd meg az étrendedet, menj el bőrgyógyászhoz és fogorvoshoz!

Próbáld ki a bőrödre az Ilcsi termékeket vagy az Olivia szappanokat!(nekem sokat segítettek)Hajadra meg használj Bio Shampont,drága, de jó.

Ha sportolsz és sok folyadékot iszol és a megfelelő krémmel krémezed a tested a narancsbőr is elfog tünni. Nincs mese... irány futni,táncolni,úszni,aerobikozni! Máshogy nem megy...fogadd el és Hajrá!

2012. aug. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, próbálok erőt venni magamon, de gondolom meg lehet érteni, hogy nem megy egyik pillanatról a másikra.:/
2012. aug. 9. 01:40
 4/15 anonim ***** válasza:
En sem vagyok megelegedve a testemmel,de most szeptembertol eljarok majd zumbazni vagy K2-ozni.:) keress olyan mozgas format amit szivesen uzol,es akkor a sportban lelsz boldogsagot is,nem csak kenyszerbol csinalod,es ez eleg motivalo,szerintem.:)
2012. aug. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja es ha annyira zavar elobb-utobb ugyis sikerul ravenni magad.;)
2012. aug. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az én bőröm is ilyen volt régen, a fogamzásgátló tette rendbe, neked is ezt javaslom. Nem egyik pillanatról a másikra hat ebből a szempontból, de látványos lesz idővel a javulás.

A mozgásra valahogy rá kéne venned magad, mert eredményt csak úgy lehet elérni az alakod tekintetében. Csak apránként, először csak negyedórás kocogás, aztán mindig egy-két perccel több. Kezdetben csak háromszor emeld fel a súlyzót, pár hónap múlva már 10x is gyerekjáték lesz, és nem lesz izomlázad sem, ha lassan haladsz.

Az arcodat, hajadat fogadd el olyannak amilyen, próbálj ki új frizurákat, pl. feltűzött hajakat.

2012. aug. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én 164cm vagyok. 14évesen 65kg voltam, nyuszi fogakkal, pattanásos bőrrel. Utáltam magam, nem voltak barátaim.

Aztán elég volt :) Elmentem fogorvoshoz fogat szabályozni és nekiálltam sportolni és az étkezési szokásaimon is változtattam. Lefogytamm 48kgra, narancsbőr eltűnt, izmos lette, a fogaim szépek. Járj el kozmetikushoz, mintsemm hogy krémekkel kísérletezz. Olcsóbbra fogsz kijönni :)

Azóta eltelt 15év, meg egy szülésen is túl vagyok de 53kg vagyok és a mindennapi sport sem kínszenvedés. Meg lehet mindent valósítani, amit akarsz. Csak kitartás kell hozzá!

2012. aug. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem igazán értem a kérdést. Itt siránkozól, hogy ez sem jó Meg AZ sem jó, közben magad is tudod min kellene változtatnod, csak lusta vagy hogy mozogj. Nem szeretsz sportoni? Akkor nem lesz szép alakod. Ez ennyire egyszeru. Ha nincs benned akaratero és elhatározás akkor nem fog menni.
2012. aug. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megpróbálok segíteni :)

Test: www.tornavideo.hu tornázz ezekre a videókra. Kardió edzéseket csinálj heti háromszor (ezzel elégeted a zsírt). Közben mehet egy kis hasizom...:) Van az oldalon helyes táplálkozás (vagy valami ilyesmi a neve) azt olvasd el! :)


Bőr: Nekem a hátamra a Dermofil paszta segített. Rossmann-ban lehet kapni (kb. 800 Ft). Sokáig elég, nekem több mint fél éve megvan és még majdnem félig van.

Használj arcradírt, arcpakolásokat. Avonos termékek nagyon jók. Én legalábbis szeretem őket. :)


Haj: Próbáld ki a ricinusolajat. Széppé teszi a hajat (patikában kb. 300 ft). Használj hajpakolásokat (nem kell a legdrágábbat fodrászkellékesbe nagyon jók vannak).


Szem: Próbáld kifesteni úgy, hogy ne tűnjön fel annyira. Amúgy lehet, hogy nem is feltűnő, csak Te már beképzeled magadnak. Ha gondolod küldjél képet a szemedről (arcnak nem kell benne lennie).:)


Remélem tudtam segíteni :)


17/L

2012. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jaj, butus lány! :)

Ezek mind olyan dolgok, amiken lehet változtatni, csak kitartás és erő kell hozzá. Meg abban is biztos vagyok, hogy nem olyan szörnyű a helyzet, mint amilyennek lefested (pl. a haj dolog... ha ki tudod egyenesíteni, akkor ne keseregj azért, hogy alapból nem szép...az enyém sem szép ha csak úgy hagyom "élni" úgy ahogy van, ahhoz, hogy szép legyen, foglalkozni kell vele, és ezzel a legtöbb nő így van), csak tudom én, hogy ilyen idősen sokan meg tudnak zavarodni, és előfordulhatnak ilyen "utálom magam" időszakok, láttam már sok ilyet. Nyugodj meg szépen, és hozd ki magadból a maximumot! Úgy már egész más érzés lesz magadra gondolni, ha az lesz benned, hogy te mindent megteszel.

Ha meg valaki cseszeget, piszkál, azt tanuld meg kizárni a fejedből! Mindig lesznek olyanok, akiknek nem tetszel, meg olyanok is, akik szimplán rosszindulatúak. Az ilyeneket le kell sz*rni magasról, mert ha foglalkozol velük, akkor az nem fog előrébb vinni, csak egyre hátrébb! Magadnak akarj megfelelni elsősorban, aztán úgyis lesz olyan fiú, aki mindenestül szeret téged, és neki tetszeni fog mindened, hidd el. De ahhoz, hogy mások is szépnek lássanak, először saját magad előtt kell rendbe jönnöd. Ehhez pedig sok sikert kívánok! :)

Őszintén remélem, hogy segíthettem valamennyit.

2012. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!