Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » El mehetnék modellnek? KÉP

El mehetnék modellnek? KÉP

Figyelt kérdés

Véleményeket várok hogy elmehetnék e modellkedni nagyon sokan mondták hogy megvan hozzá "mindenen" kértek fel már ügynökségek is de nem mertem belevágni..félek az emberek véleményétől..

van okom félelemre? modellkedhetnék?

[link]


2012. aug. 22. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szépnek szép vagy, csak nem modell alkat...
2012. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem alacsony vagy. Bár ma már az sem nagyon számít, sztem ma már csak az nem modell aki nem akar az lenni.

Szép vagy, ha akarod próbáld meg.

2012. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetnél modell,de ott sajnos tényleg a gebeség a divat.
2012. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem egy próbát megér :))
2012. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szép vagy,érdemes megpróbálnod.
2012. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
El mehetnél.
2012. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Csak divatmodell, fotómodell szerintem. Nem tudom milyen magas lehetsz, de nem tűnsz annak, a lábaid nem túl hosszúak. De az arcod nagyon szép, és úgy összességében az alakod is teljesen alkalmas erre.
2012. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szédítettek, hogy otthagyj egy halom pénzt náluk.

Csinos vagy, nem azzal van a gond. De az arcod sem tűnik modellesnek (bár erről a képről ezt nehéz megmondani), nem tűnik elég karakteresnek, vagy túl babásnak (ez a két véglet, ami általában nyerő).

Az alakatod viszont nagyon nem modellnek való. Alacsonynak látszol, és kicsit tömzsinek (már a szakmához, amúgy nincs aggódnivalód tényleg ^^).

Ezek ellenére még persze, meg lehet próbálni.

De ha félsz az emberek vélményétől, inkább felejtsd el azonnal az egészet, mert ez nem egy olyan szakma, ahol meg lehet sértődni, bántódni, depizni, és nap, mint nap nem feltétlen hízelgő kritikát vágnak az emberhez.

2012. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Először ajánlanék egy helyesírási könyvet, majd egy nyelvtankönyv áttanulmányozását... Esetleg a Mozilla Firefox böngészőt, ami az ilyen buta lányoknak még alá is húzza a helyesírási hibáikat.

Modellnek? Hát téged félretájékoztatott a környezeted, ami nem is csoda, ha az IQ-juk megegyezik a tiedével.

Szerintem semmi esélyed, de ezt akkor tudhatod csak meg, ha jelentkezel. Mindenesetre sok sikert, de szerintem csak lehúznának egy kis pénzzel, majd elküldenének.

2012. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
inkább olyan playmate-es kinézeted van
2012. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!