Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékonyítsam kicsit a szemöldököm?

Vékonyítsam kicsit a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Kicsit kiszedtem a szemöldököm és azért kicsit mert eddig is íves volt csak megigazítottam és nem tudom eldönteni hogy, a vastagságából is kiszedjek vagy ne? Mondhatjuk kissé vastagnak a szemöldököm.
2012. aug. 23. 23:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és tényleg, 13 éves vagyok és nem tudom hogy, a szüleim mit szólnának hogy, ennyi idős korban szedem a szemöldököm. Szerintetek normális ennyi idős korban?
2012. aug. 23. 23:25
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem nagy gáz. Ha vastagnak érzed, akkor vékonyíts rajta, de ne legyen túl vékony, mert az már csúnya.
2012. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen a túl vékony szemöldökök nekem sem tetszenek.
2012. aug. 23. 23:37
 4/7 anonim válasza:
szerintem ne nyúlj hozzá,majd ha idősebb leszel,menj el kozmetikushoz (vagy igazából most is elmehetsz,ha zavar). különbem a vastag szemöldök szép! modelleknél is divat most a kicsit vastagabb szemöldök. nekem pl vékony a szemöldököm és mindig kicsit szemceruzával igazítom,hogy dúsabbnak látszódjon
2012. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kiszedheted. Emlékszem mikor nekem először anyum kiszedte a szemöldököm, majdnem elsírtam magam, hogy mennyire vékony lett. Aztán rájöttem hogy baromira nem volt vékony, csak akkor ahhoz képest annak tűnt. :D

Ha túlszeded se nagy gáz, előbb-utóbb visszanő.

2012. aug. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárhogy jó, nincs benne nagy kockázat, ha túl vékony lesz majd visszanő, csak legyen egyforma a kettő és szép folyamatos íve legyen. Ilyen korban már bőven lehet szemöldököt szedni, én még korábban kezdtem szedni és még mindig megvan a szemöldököm és szép is :)
2012. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :)
2012. aug. 24. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!