Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mire gondoltok lányok amikor...

Mire gondoltok lányok amikor egy fiúra azt mondjátok hogy ápolt?

Figyelt kérdés

Lányok! Amikor azt mondjátok hogy egy fiú ápolt akkor konkréten mire gondoltok? Mert én úgy tudom ez a lányoknál sokat számít ha valaki ápolt persze a fiúknál is ,de a lányoknál az ápoltság szerintem alap dolog. Meg gondolom egy lánynál az ápoltság szó mást jelent mint egy fiúnál és ezért mind a két nem másra gondol amikor azt mondja valakire.

Tehát még1x a kérdésem: Mire gondoltok amikor az ápolt szót mondjátok egy fiúra?


u.i: bocs ha egy kicsit túl bonyolítottam :D



2012. szept. 30. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

-Fürödjön

-mosson hajat, ha akkor a haja akkor fésülje is

-körmei ne legyen piszkos, avagy ne rágja

-meg ha problémás a bőre akkor tisztítsa :D

2012. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

frissen mosott haj(max 2 napos, de ez függ a haj hosszától is), előnyös frizura, frissen legyen borotválkozva(ha illik a stílusához, akkor még egy párnapos borosta is belefér). rendes, tiszta ruhában legyen. legyen jó illata. ne legyen száraz a bőre.


én még szeretem, ha kulturáltan szőrtelenítve van. értem itt, hogy ne legyen a hónaljkutya meg a fanszőrzete 10en akárhány cm hosszú, mert az se nem esztétikus se nem higiénikus.

2012. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen zsíros, korpás a haja, a bőre ha pattanásos akkor kezelje, vagy legalább ne kaparja el és használjon korrektort rá, mert az is szárítja és még fed is. Ne legyen büdös, használjon dezodort. Borotválkozzon, arc és hónalj minimum. Ne legyen koszos a ruhája, ne járjon hetekig ugyanabba a cuccba. Ne rágja a körmét, ne legyen kosz alatta. És ne cigizzen, mert attól alapból büdös mindene.
2012. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú szerintem ápolt akkor: fürdik naponta, nem koszos a körme, nem zsíros a haja, nincs semmilyen "émelyítő" szaga, és nincs szakmunkásbajusza :D

Nem ragaszkodok egyébként a parfüm használathoz, sőt olyan srácot is ismerek, aki dezodort sem használ(nagy környezetvédő az ember) és semmilyen bűze nincs, sőt tök jó illata van :D A szoli az ki van zárva alapból, és a piperecuccok is. Ezek maradjanak meg a lányoknak szerintem :D

2012. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fürödjön, mosson hajat, ne legyen erős testszaga, ne legyen büdös a lehellete, ne legyen lepedékes a foga, adjon az intim higiéniára (tehát ne napokig hordjon 1 alsógatyát és a fütyijét és környékét alaposan mossa meg minden nap), borotválkozzon (borosta belefér), ne legyenek elkaparva a pattanásai, ápoltak legyenek a körmei (tiszta és nem rágott)

Nálam ezt jelenti.

ÉS igen nagyon sokat számít és a fiúknál is alapnak kellene lennie, nem csak a lányoknál :)

2012. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!