Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözhet nőiesen egy...

Hogyan öltözhet nőiesen egy 16 éves lány? Fiúk, mikor azt mondjátok, hogy nőies öltözködés, milyen stílusú ruhákra gondoltok?

Figyelt kérdés

Linkeljetek légyi képeket olyan ruhadarabokról, amik szerintetek nőiesek, és egy 16 éves lány felveheti suliba/utcára.


Lányok válaszát is várom, habár főként a fiúkra lennék kiváncsi, hogy az ő képzeletükbe milyen egy nőies szett egy lányon.


2011. dec. 31. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Hordj kivágottabb felsőket, szoknyát, harisnyát!
2011. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rövidek a lábaim, a szoknya nem áll túl jól rajtam. Főleg mivel nem vagyok hajszálvékony - nem is vagyok kövér, távol állok a ducitól is - a miniben nevetségesen néznék ki,a térdig érő meg olyan hosszúnak tűnik rajtam, mintha jóformán lábam se lenne. =152 cm magas vagyok, szerintem nem is fogok már sokat nőni, édesanyám is csak 155).
2011. dec. 31. 12:37
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem ehhez az ápoltság, a megfelelő alak, szép hosszú haj, ápolt arc is nagyon számít!

szerintem valamennyire az elegancia is számít, mert ha a nőiességet az eleganciával vegyíted akkor nem fogsz kinézni úgy mint egy mezei rib.anc!


amúgy blúzok, tapadós felsők, blézerek, csőnadrág (magyarul az alakot jól sejtesse), szoknyák, egyberuhák, topánkák, magassarkúk (egy 3-6 cm-es cipő még nem a világvége)


hát kábé ennyi, szép táskák, ékszerek.


+lehengerlő egyéniség.


ha boltot kellene mondanom akkor Zara, Mango, Promod, H&M-ben és Bershkában is vannak kollekciók amik kifejezetten csinosak, nőiesek!

2011. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tanácsokat!


Esetleg mutatnál olyan rövid hajat, ami szerinted még nőies? Vállig érő hajam van, már próbáltam megnövelni, de nem sikerült, megnőtt addig, amilyen hosszú most, és hiába vágattam ki a végéből, kentem rá akármit, nem nőtt tovább.

2011. dec. 31. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
nem kell feltétlen kivágott felső szerintem, hogy nőies legyél, mert a nőiesség nem azt jelenti, hogy kipakolod mindened, hanem azt, hogy NŐNEK érzed magad, és akár melegítőben, macinaciban, bolyhos mamuszban is nőies vagy... (én nem ilyen vagyok, mert bennem annyi nőiesség van kb, mint egy székben, de ezt biztosra állítom, hogy nem a kivágáson és a szoknya rövidségén múlik a nőiesség!!)
2011. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez nőies:

[link]

19/f

2011. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
attól függ milyen színű, formájú a hajad
2011. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az üzletajánló listával, bár szerintem a promod idősebb korosztályt szólít meg, ritkán találok ott a korosztályomnak való ruhát, én 21/L vagyok. Még az orsay-t ajánlanám, elérhető áron, nagyon szép darabok vannak. Egyébként én sem ajánlanám a kivágott felsőt, az nem csinos, ha kipakolod,amid van. De értékelendő, hogy ennyi idősen nőiesen akarsz öltözködni, jó hallani. :)
2011. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, azok az üzletek olyan egyediek, hogy nem is.

19/f

2011. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Barna színű hajam van, és jelenleg semmi extra nincsen benne, van egy oldal frufru, és lépcsőzetesen le van vágva a vállamig.
2012. jan. 1. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!