Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valóban igaz, hogy szép...

Valóban igaz, hogy szép elsősorban a szemétől lesz valaki és ha az arc többi része nem annyira tökéletes (pl. nagy orr), a szép szem ellensúlyozza?

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 15:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy ronda szem nemigen létezik. Vagy legalábbis én még nem láttam. Max. olyan nő van, aki nem festi egyáltalán a szemét, és akkor nem elég feltűnő.
2012. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van ronda szem.
2012. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is van "ronda" szem! Nem szó szerint ronda, de pl. ha valakinek olyan "sunyi" a nézése, láttam már ilyet...vagy ha alig van szempillája, csúnya a szemöldöke...
2012. okt. 10. 15:07
 14/14 anonim ***** válasza:
40%

Najó, először is ronda nő NEM LÉTEZIK! Valamelyik válaszoló írta h ha ronda akkor nem segít a szeme és kedves drága válaszoló, elmondanám hogy egy óriási barom vagy és valószínüleg teljesen idióta, a válaszod alapján legalábbis, és ezt főleg onnan gondolom, hoyg látszik hogy nem tudod értékelni a belső értékeket, neked csak a külső számít. Hát gratulálok, szánalmas vagy.

És amúgy, amíg te nem nézel legalább úgy ki mint egy topmodel és nem vagy 100%-ban tökéletes, addig ne mondj olyanokat senkire hogy ronda.

(gondolom rá lehet jönni h lány vagyok)

2014. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!