Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tesztek a szépségetek...

Mit tesztek a szépségetek alakotok érdekében? Jártok valahova aerobikra? Vagy testkezelésre esetleg otthon?

Figyelt kérdés
Ha jártok valahova megirnátok hova és jó e.?bp
2012. okt. 8. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

alakom érdekében odafigyelek az étkezésre, és igyekszem sokat mozogni.

Nem járok sehova, csak kirándulni, sétálni. Néha otthon tormázom, vagy lépcsőzőgépezem. (Jellemzően télen, mikor annyira nem lehet kirándulni járni.)

2012. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én, ha tehetem mindenhova gyalog megyek. Heti háromszor futni járok a városba, vagy a sportpályára. (Jövőre készülök a félmaratonra)

Otthon is szoktam tornázni, (általában felülést, és fekvőtámaszt) táncolni a tükör előtt... :)

Van Rubint Réka és Béres Alexandra dvd-ém is, valamint Jógázni is szoktam, azt is dvd segítségével.

23/N

Tatabánya

2012. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Futni járok el kétnaponta a Duna-partra, lépcsőzni is szoktam. A tornázást nem tudom sokáig csinálni, mert sajna beleunok hamar. Testkezelésre nem járok. Drogériás dolgokat veszek ápolásra. 19/L
2012. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon odafigyelek arra, mit eszek. Fehér kenyér vagy cukor egyáltalán nem, maximum update vagy abonett cuccok. Csoki is maximum egy kocka étcsokoládé.

Emellett próbálok hetente 3-4x edzeni. Futás a szigeten, otthoni dvd torna (Rubint Réka, Norbi) vagy edzőterem.

Nagyon szeretem az aerob edzéseket, de nem mindig van rá pénzem, hogy lemenjek.*

Aero-kickbox, step, kangoo, hot iron, body art, jóga, pilates, spinning... minden jöhet! :)

Minden nap krémezem magam testápolóval + DM cellulitisz elleni gél, néha infraszaunázom. De testtekercselésen még nem voltam.

*A Gilda Max Hermiába járok edzésre.

2012. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kószi a válaszokat a gilda max hermina milyen hely jó?bosnyak tér környéken van vagy nem?
2012. okt. 8. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, jó hely. A Hungária Körút-Hermina sarkán van, szemben a Vakok Intézetével. Ez még nem egy ultramodern, futurisztikus hely, mint a többi terem (pl. Life1 wellness), de a gépek modernek, általában van hely. Az emberek aranyosak, és az órákon nincs akkora tumultus, hogy ne férj el.
2012. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!