Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehetne egyedi stílusom?

Mitől lehetne egyedi stílusom?

Figyelt kérdés

Kicsit unom, hogy úgy nézek ki mint a többi átlagos lány, és szeretnék egy kicsit kitűnni, valami egyedi stílussal , csak azt nem tudom hogy , hogyan, semmi elképzelésem sincs, ha mondanátok pár stílust esetleg linkelnétek képeket, azt meg köszönném!:) (haj, smink, öltözködés)

15/L


2012. okt. 25. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem belülről jön a változás, szart se ér.
2012. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát.. van benne igazság
2012. okt. 25. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit az első mondott. Ha itt kell ilyesmiket kérdezgetned, akkor nem leszel soha egyedi. Ez az egyik. A másik meg, hogy nem az öltözködési stílusoddal kellene kitűnni. Az ilyen tipikus "egyedi" lányok szoktak a legunalmasabb, legbutább személyiségek lenni...
2012. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, ez természetesen az "egyedi" fiúkra is igaz. Azon kívül hogy tudnak öltözködni, ők sem túl érdekesek.
2012. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hiába mondunk bármit is ha kényelmetlenül érzed magad az adott stílusban (hiába tetszik) azt úgyis észreveszik mások is.

amúgy legyél hard emós vagy scene azok már úgyis kihalófélben vannak hálaistennek

2012. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 laci911 ***** válasza:
Nekem pl a dàn styilusnagyon bejön.Az nekem nagyon adja.szerintem keres olyan dolgokat amit szeretsz pl ha szereted a szèp színeket akkor legyèl szines vagy pl a rèszleteket.......csak tudni kell mi èrdekel ès abból sok jó dolog ki jön...
2012. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy ha van időm, akkor végignézem a ruhatáram, és új kombinációkat gondolok ki. Amiket eddig nem hordtam. Hordj kiegészítőket is, azok a legegyszerűbb ruhákat is feldobják. :)
2012. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!