Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csinálta a szemöldökét?

Hogy csinálta a szemöldökét?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az érdekelne,hogy ennek a lánynak a szemöldökét hogyan csinálták,vagy ezt milyen formának nevezik.Csak ilyen képet találtam,ahol fennt van a szemöldöke,de majd nézem,hogy rak-e fel új képet.


[link]


2012. nov. 5. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted hogy csinálta? Csak ki van szedve simán alul bár még vagy már lenne mit szedni. Ha a tiédet tdunám milyen meg tudnám mondani neked lehet-e ilyenre szedni.
2012. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemtudom.nekem tetszik :) szerintem tök szép :D bár élőbe jobban néz ki. legalábbis szerintem :D de remélem majd vmikor rak ki fb-ra vmi közeli képet szemből,akkor majd felrakom :D
2012. nov. 5. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen a sajátod? egyenes vagy van benne iv?
2012. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kör alakú. de még nem volt kiszedve,szóval össze vissza áll
2012. nov. 5. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
kör alakú? :D:D:D az durva lehet,olyat még nem láttam...nem félkör véletlenül?:D
2012. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
menj el kozmetikushoz és vele szedsd ki először, utána elég ha uténa szedsz ami épp nő ki. Igy könnyű megállapitani melyik amelyik odavaló és melyik amelyik nem.
2012. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

boccs..félkör.. -.-

igen,köszi. szerintem is ez lenne a legjobb. :) lehet,hogy ő még ennél jobbat is tudna ajánlani. :)

2012. nov. 5. 22:56
 8/8 anonim válasza:
Hát szerintem ez túl vékony, és nem olyan szépen jön le hogy a vége vékonyabb. Szinte tök egyforma a vastagság, mellesleg elől elállnak a szemöldökök, amit így le kell vágni olyan szemöldök ollóval vagy nemistudom. De ez abszolút nem szép SZERINTEM. 13L
2012. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!