Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! A lábfejeteken is van...

Lányok! A lábfejeteken is van szőr?

Figyelt kérdés

Persze a kérdés az erősebb szőrzetűekhez szól.

Simogattam a barátnőm lábát és neki a lábfeje is borostás volt,tehát ő azt is borotválja.Más is?


2012. dec. 27. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Uhh szegény, hát nekem van olyan ismerősöm aki eléggé szőrödödik, de a lábfeje az pont nem
2012. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Picit én is meglepődtem rajta,persze nem zavar,tudom,hogy elég szőrös alkat.
2012. dec. 27. 13:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Lábfejen nincs, lábujjpercen viszont igen.
2012. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Néhány szál nekem is nő ott, pedig nem vagyok szőrös alkatú (tudom nem nekem szólt a kérdés bocs), szerintem ha ő szőrösebb akkor ez teljesen normális. Volt egy tanárnőm aki fekete hajú, szőrösebb típus volt és neki a lábujja is szőrös volt. Van akinek a dereka ismertem ilyet is, de még olyan lányt is aki a hátát is borotválta. (Mondjuk nem tudom ez mennyire mánia, mint valódi probléma volt.) De összességében nem láttam gáznak a dolgot.


27/N

2012. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen a lábujjain is van neki is,csak arra külön nem tértem ki.
2012. dec. 27. 14:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nő a lábfejemen és a lábujjamon is... Nagyon utálom, hogy mindenütt szőrös vagyok, nagyon elbánt az ilyenekkel a genetika, mint amilyen én vagyok. :( 18L
2012. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves előző válaszoló,ne csüggedj!Előbb utóbb mindenki megtalálja a párját,engem sem zavar,hogy a barátnőm szőrösebb az átlagnál.
2012. dec. 27. 14:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van. :\ Még a hasamon is.
2012. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Szerencsére megtaláltam a párom ennek ellenére, de azért jó lenne úgy felkelni, hogy nincs szakállam. :D
2012. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csak a lábujjaimon :)
2012. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!