Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért nézik le sokan az olyan...

Mért nézik le sokan az olyan lányokat, akik szeretik a rózsaszínt?

Figyelt kérdés
Az átlagember ha meglát egy lányt, aki valami rózsaszín cucc van, rögtön lenézi, hogy mekkora plázacica, meg hülye liba, meg minden. Mi a baj ezzel a színnel? Szerintem nagyon szép szín, és cseppet sem leszek attól rossz ember, hogy szeretek rózsaszín ruhában járni.
2009. szept. 2. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
énis szeretem, de nemviszem túlzásba. igazából nem azt nézik le, h rózsaszín, hanem a mértéktelenséget. mikor vki talpig rózsaszínben feszít, hát az vicces, akárhonnan is nézzük.
2009. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

elsővel értek egyet! engem elrettent egy tetőtől talpig rózsaszínbe, vagy rózsaszín-fehér kombó öltözet. egyszerűen talán stílusom miatt is nem bírom az ilyen csajokat, mert ezek mellé rengetegszer undi műköröm,szanaszét szolizott bőr és gázos kiegészítők társulnak. érted,ugyanolyan ez mint ahogy vannak akik a darkosokat-pankokat-reppereket röhögik körbe. ez van

de egy kis rózsaszín a ruhatárban sztem normális ha van egy lánynál=)

2009. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, de ha mondjuk valaki tetőtől talpig kékben van, azt nem neveti ki senki, az mitől jobb? Ugyanúgy szín az is, mint a rózsaszín.
2009. szept. 2. 15:49
 4/9 anonim ***** válasza:
En szerintem egy bizonyos kor utan (13-14 ev) a rozsaszinnek mar nem minden arnyalatat illik hordani egy nonek. nekem tetszik a malyva, baba rozsaszin, a magenta, de a tipikus elenk rozsaszinben jaro lanyok eleg nevetsegesek es ahogy mar emliettek, nem mindegy,h milyen kiegeszitok vannak rajtad.
2009. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Már bocs mindenkitől ... De ez nevetséges hogy nem lehet abba járni amibe akarunk ...


Jujj van nem 1 rózsaszín ruhám és műkömöm is ...

Uhaaa kurv@ vagyok biztos ;)


És télleg a kék vagy akármilyen szín mitől más ??

Ha valakinek a rózsaszín tetszik nehogy már valaki fikázni merje ...

Aki fikázza épp ugy rajta is lehetne mit az TUTI -.-

2009. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
17:41-nek. Előbb tanuld meg normálisan megfogalmazni a szövegedet, aztán rinyálj.
2009. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Leszarom mit mondasz ...Azt csinálsz amit akarsz ..


A lényeg hogy én nem érzem "hülye libának" magam amiatt mert rózsaszínt merek felvenni !


Az egy dolog hogy valakinek nem tetszik ...hát ne hordja !


De beugatni ?? Milyen jogon ?

Azt csinálunk amit akarunk ...pff ...

2009. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

"Aki fikázza épp ugy rajta is lehetne mit az TUTI -.-"


Miért, te nem "ugattál be"? Hogy a gyönyörű kifejezéseddel éljek. Igazán értelmes ember lehetsz. A társadalom megbecsülendő tagja:D

2009. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért fikázzák mert az a divat. :D Na jó, tényleg van a rózsaszínnek egy bizonyos árnyalata, amit csak gyerekek hordanak, de a többivel nincs probléma (szerintem)

Nekem nagyon tetszik a mályva, a fáradt rózsaszín, halványabb és sötétebb árnyalatok is.. plusz azt mondták, hogy nagyon jól is áll :)

Szóval ennyi. divatból fikázás. Ilyen a társadalom.. nem kell törődni velük. :)

2009. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!