Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nézik butácskának,...

Miért nézik butácskának, együgyűnek, naivnak nagyon sokan azok a lányokat, akik nagyon szeretik a rózsaszínt, lilát, babás dolgokat?

Figyelt kérdés
:S
2010. aug. 3. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Mert kislányos.
2010. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Tudod a látszat néha csal, ebben biztos vagyok. Az emberek meg tele vannak előítéletekkel, sajnos...

Én is nagyon szeretem a rózsaszínt (lilát nem :D), a babás, csajos dolgokat, irtóra nőcis nő vagyok és nagyon sokan elítélnek, megszólnak emiatt...

Még az is előfordult, hogy mentem az utcán és beszólogattak lányok, meg ilyenek.

Nem szoktam adni senki véleményére, persze, csak hát nem esik túl jól, ennyi.

A lényeg, hogy az osztályunk tele volt okos emberkékkel, mindenki bújta a könyvet, tényleg nagyon erős osztály voltunk és én voltam az első tanuló a tűsarkúmban meg a feszes babakék farmeremben meg a rózsaszín ingecskémben meg az extraszőke hajamban, én megyek tovább az ország legkeményebb egyetemére (jogi karra) és én voltam az egyike azoknak a tanulóknak, akik hozza tudtak szólni minden témához. Én voltam az évfolyamelső, pedig mindenki engem szekált mivel a sulink valami nagyon konzervatív, senki nem öltözködött csinosan és senki nem hordott babás cuccokat. :)


Bocsi, ha önfényezősnek tűnök!


19L

2010. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Dr. Szöszi! :)))) (Pozitívan értettem ;))

Egyébként teljesen igazad van, azért is írtam ki a kérdést, mert ma, mikor jöttem haza - kb. fél órája -, nagyon megszóltak, pedig nem is ismernek... :/

2010. aug. 3. 17:25
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkit megszólnak, aki nem átlag. Engem például a bakancs, bőrkabát párosításért szóltak meg, tojd le őket.
2010. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Ez már csak így van... Butának nézik a szösziket, tahónak a rockereket, unalmasnak az átlagembereket.

ÉN nem az előző válaszolóhoz hasonlatosan a "cukip*csa" kategóriába tartozok, inkább egy "porcelánhercegnő". Olyan vagyok, mint egy királylány, csupa fodros (főleg lila^^), csipkés, habos ruhákban. Sokan furán néznek rám, mert nagyon elvont vagyok, de kellenek ilyenek is:)

2010. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
"farmeremben meg a rózsaszín ingecskémben meg az extraszőke hajamban, " hajadban?:) jogi kar? aha aha, msot adták a doktor szöszit:)
2010. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Attól függetlenül, hogy most adták, még lehet valós.

Nem új a film, nagyon sokan már nagyon régen látták. Ismerek olyan lány, aki ennek hatására szedte össze magág még anno a suliban, mert rájött, hogy nem elég szépnek lenni, jobb, ha okos is... :) Szóval...

2010. aug. 3. 20:31
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell piszkálni. Lehet, hogy vannak okos cicababák...az én osztályomban sajnos nem voltak, ott tahó metálos lány létemre én voltam az egyik legértelmesebb...

De tényleg ne törődjetek a beszólogatókkal! Mindenkit kinéznek aki nem teljesen átlagos, vagy fel mer venni valami nem megszokottat, unalmasat...kit érdekelnek, őszintén? Fulladjanak meg az utálatukban :) 21/L

2010. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Aha, már régóta eldöntöttem, hogy jogra megyek, idén végeztem a 12 osztállyal és be is jutottam a jogi karra, méghozzá államira, olyan magas volt a médiám. :)


Na okoska, van még valami hozzáfűznivalód?? :p :)))

Istenem, mennyire tudom szánni az ilyen, bunkóként viselkedő embereket...

2010. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Atyám, tényleg nagy ökörséget írtam "hajamban" :))), nem figyeltem... :S :))
2010. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!