Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki csúnya és...

Hogyan lehet valaki csúnya és boldog egyszerre?

Figyelt kérdés
Nap mint nap ezen töröm a fejem, hogy miért nem lehetek én is szép és találhatok magamnak barátnőt.. Szó szerint irigylem a jóképű srácokat, akik bármilyen lányt megkaphatnak... Általában mindig jókedvű vagyok, nagyon figyelmes és kedves de ez a mai világban már egyáltalán nem elég, hogy megismerkedjek egy lánnyal. Ha sikerül is, pár hétre rá tudomásomra adja, hogy barátként tekint rám és nem akar többet. (De legalább nem mondja a képembe hogy csúnya vagy és nem akarok veled mutatkozni :) ) Persze, sokan mondják még manapság is, hogy " a belső ami igazán fontos ", de ugyan, kit akarunk átverni ezzel a szöveggel, senki sem kíváncsi a személyiségemre, ha ilyen csúnya arccal születtem. Nagyon egyedül érzem magam, barátom sok van akikre mindig számíthatok, de a lányok elkerülnek, vagy csak lelki szemetesládaként használnak... Mit tehetnék? Nem azt akartam ezekkel a sorokkal leírni, hogy felszínesnek tartom a nőket, mert valahol megértem őket, és még szerintem én sem vonzódnék magamhoz az ő helyükben. Még csak 21 éves vagyok, de már hiába tűnök pesszimistának akár de úgy érzem, hogy egyedül leszek életem végéig... Ne legyen félreértés lehet, hogy ez annak tűnik, hogy én sajnáltatni akarom magam de az igazság, hogy senkinek nem szoktam beszélni erről, még szüleimnek sem, mert nem akarom, hogy gyengének tűnjek.. Miközben minden nap úgy nézek a tükörbe, hogy legszívesebben elsírnám magam és visszafeküdnék az ágyba. Tudom, hogy a boldogság nem csak akkor jelenik meg az életemben, ha párkapcsolatban leszek, de tényleg igazán szeretném ha lehetne egy barátnőm, aki mellett ott lehetnék jóban rosszban, éjszakákat beszélnénk át, vicces történeteink lennének meg ilyesmik, és a tudat, hogy ez a dolog velem nem történhet meg a külsőm miatt egyszerűen felemészt. Gondoltam hátha lesz egy két kedves ember, aki egy két jó tanáccsal és tippel lát el amitől egy kicsit jobban érezném magam.

2013. márc. 16. 19:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%

Ha így mutatkozol meg a lányok előtt is,mint,ahogy itt leírtad ezeket..Akkor nem csodálom,hogy nem akarnak veled kapcsolatot.Legyél magabiztos,és ne érdekeljen,hogy nézel ki.A lényeg,hogy jó kiállásod legyen.

Mennyi csúnya srác van,akik bármelyik csajt megkaphatják csak azért,mert pl. viccesek,jó dumájuk van,kedvesek,stb.

Ha ilyen önsajnáltató vagy a csajok előtt is,akkor ne csodálkozz.

Vagy próbáld kihozni a küldősből a legjobbat!;)

16/L

Küldhetsz képet is,ha gondolod.Megmondom,hogy min változtathatnál,ha tudsz,vagy,hogy nekem bejössz-e.:)

Lehet,hogy tök helyes csávó vagy,csak magadnak nem tetszel..az meg szinte mindent elront,ha azt látják,hogy nem vagy kibékülve magaddal.:)

2013. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szia. :) Nagyon aranyosnak, és kedvesnek tünsz... Én szívesen beszélgetnék veled, egyáltalán nem adok a külsőségekre, pedig modell vagyok! Ìrj privit, ha gondolod... :)) 18/N
2013. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm, hogy írtál. Másodszor is szerintem félreértettél egy kicsit. A barátaim, ismerőseim sosem hinnék el, hogy ezt én írtam. Teljesen másképp viselkedem mások előtt. Előttük mindig jókedvű vagyok, magabiztosággal sincs bajom, jól tudom, hogy ha rinyálnék akkor nem lehetnék ilyan jó társaságban mint most vagyok. Ezért is ezen az oldalon írtam, mert itt nem kell megmutassam az arcom és lehetek teljesen őszinte.
2013. márc. 16. 19:33
 4/21 A kérdező kommentje:

2. Komment

Ertem h jo szandekbol irtal es bar nagyon szivesen beszelgetnek veled, nem hiszem, hogy onsajnaltato soraimmal az idodet rabolni jo otlet... Egyszeruen ez most csak igy ramjott, hogy kiadom magambol es kiirom ezt a hosszu monologot, szerintem csak a jo kedved ennem el, ha hasonlo szomoru gondolataim kellene olvasnod:)

2013. márc. 16. 19:44
 5/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyukám 130kg 168cm

sose sminkelte magát

mindig azt veszi fel ami a szekrényben a legfelül van

ezek mellett van3gyereke és 28éve boldog házasságban él

mindig jokedvu es kedves aranyos segitokesz. Csunya es boldog es szivesen mutatkpzom vele nyilvanosan


a batyammal hasonlo a helyzet csak o 18eves.

Nem ad a kulsejere SEMMIT

igaz hpgy meg nincs baratnoje de sok haverja van es lany baratai



azt tudom javasolni hogy a baráti társaságodnak szervezz sok programot. Ezzel picit noveled az onbizalmad

2013. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Jó érzés töltött el miközben olvastam amit írtál. Sajnos manapság egyre többet látom, hogy a fiatalok kellemetlenül, zavarban érzik magukat mások előtt szüleik mellett, amit sajnos elég csúnyán hoznak tudtukra.

Az, hogy téged idézlek " nyilvánosan mutatkozol vele " hidd el, hogy számára egy csodálatos érzés, hogy a saját gyereke tiszteli és kimutatja, nem csodálom, hogy kedves és boldog :) Köszönöm, hogy mosolyt csaltál az arcomra.:)

2013. márc. 16. 21:16
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hogy közhelynek hangzik, de rengeteg olyan párt látok, akik hát hogy is mondjam, nem szépek! De boldogok, és biztosan neked is el fog jönni az a valaki, aki elfogad, és leszarja a külsődet.

És ez biztosan így lesz, mert nem létezik, hogy ne ismerjék fel benned a kedvességet és az intelligenciát! Nekem legalábbis ez jött le a kérdésedből, válaszaidból.


Sajnos én is hasonlóakkal küzdök mint te, megspékelve azzal hogy én még csak nem is ismerkedek, és mellé hatalmas igényeim vannak, ami tudom hogy óriási hiba és lejjebb kéne adnom, de nem megy, van egy határ ami alatt nem tetszik az a valaki.

Én sok sikert kívánok neked, és bízom abban hogy megoldódik a problémád. :)

2013. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez már csak így van. Egyébként hidd el, nem fontos az, hogy ők csúnyák más ember szemében, épp elég ha ők tetszenek egymásnak, boldogok együtt és tesznek a többiek véleményére. Engem nem érdekel, ha a leendő barátnőm esetleg nem tetszene az ismerőseimnek, pont elég ha az én szememben lenne szép, de szerintem sokan vannak még ezzel így mint én.
2013. márc. 16. 21:53
 9/21 D'a ***** válasza:
küldj képet :) kíváncsi vagyok hogy értékelheted magad ennyire le amikor belsőre pipa minden :)
2013. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Rendes vagy, de senkinek nem küldök képet.. Tényleg visszataszító vagyok és nem szeretném mutogatni magam:\ Meg sajnos amúgy sem változtatna semmin, ha egy külső vélemény is egyetértene velem. :)
2013. márc. 18. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!