Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érzem ennyire kövérnek...

Miért érzem ennyire kövérnek és csúnyának magam?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt eszméletlen kövér voltam. Kb. voltam akkor 150cm-hez 55kg.:S Nagyon sokat fogytam. 2 éve hogy annyira beteg lettem meg még hirtelen sokat is nőtem, hogy akkor voltam 160cm 29 kg. Korházba kerültem. Most 167cm és 50 kg vagyok. Tornázok, futok, celleneticsezek, Rubint Réka dvd-re eddzek és semmit jót sem látok magamon. Undorodok magamtól. Mindnehol csak a hájat látok magamon. Mindenki mondja, hogy nem kéne fogynom még híznom is kéne. Szerinetm csak hazudnak.

Mellben:80cm

derékben:62cm

csípőben:83cm

Sokszor nézegetem magam a tükérbe és elfog szabályosan a rívógörcs, hogy lehetek ilyen kövér, pedig mindent megteszek azért hogy jó alakom legyen. Még az is rásegít az egészben hogy iszonyatosan csúnya is vagyok. Az osztálytársaim minden nap hangoztatják ezt nekem. Ami nem esik valami jól.

Miért van ez?

16/L


2013. ápr. 15. 17:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem és ezt nem bántásból mondom, de nyugodtan felkereshetsz
2013. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Jujj bocsi lemaradt a vége: egy pszichológust, ő tényleg mindenben tud segíteni és akármit elmondhatsz neki, megtartja:)

Nekem is segített már... :)

2013. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

orvosra van még most is szükséged, hiszen valószínű testképzavarban szenvedsz.

küldj képet magadról (vagy ha szégyellős vagy akkor csak a testedről) és mi megmondjuk az őszintét.


a 167 centi 50 kiló tökéletes, egy dekát ne fogyj!

2013. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

holnap küldhetek képet.

csak légyszi írjátok oda, hogy hova valósiak vagytok, nem lenne jó ha valaki felsimerne.

2013. ápr. 15. 17:40
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Küldhetsz majd nekem is. Az arcod senkinek ne küldd és olyan ruhában legyél, amit úgy egyébként szoktál suliban hordani. Segítek az öltözködésben is, ha szükséges.

27/L Kecskemét

2013. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Itt komoly gond van a testképeddel, amin ha egyedül nem tudsz változtatni, érdemes szakembert felkeresni. Ilyen arányokkal nem hogy kövér, nagyon is vékony vagy, főleg ha van rajtad izom. (menstruációd normális?)

Képet nyugodtan küldhetsz Nekem is. Jól írták előttem, arccal senkinek és vállalható ruhában.

2013. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
hármas vagyok és pécsi
2013. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Testképzavar, nem ártana ha látna egy orvos. 160 cm és 29 kg??!!


Nekem is küldhetsz képet.


20L Komárom

2013. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 167 cm vagyok,és 50 kilo. :)

Szerintem ez pont ideális,és csinos alak.

Küldj nekem képet,és ha akarod én is küldök neked.

24/L Debrecen

2013. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

itt már tényleg baj van, ha azt irod, hogy a 150 cmhez 55 kg vel valaki eszméletelen kövér. ilyen csak 100,150, 200 kg vel lenne.


igazuk van a többieknek, tényleg az önképeddel van valami gond. ezt még tetőzi az osztálytársaid hozzáálása.

szerintem nem vagy kövér, sőt. én 158 cmre vagyok 53kg, és az normális. szerintem te már a sovány kategóriába tartozol.


csak reménykedni tudok, hogy az idő mintent megold majd, és "kinövöd" ezt a gondolkodásmódot.


csak még hozzáteszem zárójelben, hogy én is egyes "jóakaróimtól" sokszor hallottam ezt, hogy kövér vagyok, mig végül olyannak is láttam magam. alig mertem megmérni, hány kg vagyok, és amikor megtudtam, hogy csak 53, (miközben azt mondták mások rám, hogy kövér vagyok, 100 kg-os, malac stb.) nagyon megörültem, 62-63-nak hittem magam. én az ő hatásukra láttam magam ilyennek.

bisztos, hogy téged, amikor duci voltál régen csúfoltak amiatt, hogy kövér, vagy meg ilyenek. csak köztünk az a különbség, hogy én reálisan látom magam, neked pedig egy elferdült énképed van.

2013. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!