Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érzem ennyire kövérnek...

Miért érzem ennyire kövérnek és csúnyának magam?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt eszméletlen kövér voltam. Kb. voltam akkor 150cm-hez 55kg.:S Nagyon sokat fogytam. 2 éve hogy annyira beteg lettem meg még hirtelen sokat is nőtem, hogy akkor voltam 160cm 29 kg. Korházba kerültem. Most 167cm és 50 kg vagyok. Tornázok, futok, celleneticsezek, Rubint Réka dvd-re eddzek és semmit jót sem látok magamon. Undorodok magamtól. Mindnehol csak a hájat látok magamon. Mindenki mondja, hogy nem kéne fogynom még híznom is kéne. Szerinetm csak hazudnak.

Mellben:80cm

derékben:62cm

csípőben:83cm

Sokszor nézegetem magam a tükérbe és elfog szabályosan a rívógörcs, hogy lehetek ilyen kövér, pedig mindent megteszek azért hogy jó alakom legyen. Még az is rásegít az egészben hogy iszonyatosan csúnya is vagyok. Az osztálytársaim minden nap hangoztatják ezt nekem. Ami nem esik valami jól.

Miért van ez?

16/L


2013. ápr. 15. 17:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Jöhet vác
2013. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ti kaptatok képet?
2013. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem
2013. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Bocsi minednkitől

A héten nagyon sok dolgom volt. Valamelyik nap itthon sem voltam. Beteg is vagyok, úgyhogy nem értem rá. Bocsi:S

Küldök majd nem felejtettem el.

2013. ápr. 19. 19:04
 26/26 anonim ***** válasza:
Szia én az arcodat is szeretném látni a képen!.En is fogyókúráztam nem rég.Megdöbbentően sokat fogytam.Attól félek nem tudok leállni a koplalással :(! Románia
2013. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!