Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy élnek a modellek, milyen...

Hogy élnek a modellek, milyen edzéstervet és diétát követnek?

Figyelt kérdés
Milyen edzéstervet és diétát követnek? Ki szeretném próbálni melyen lehet az életük olyan kemény diétával és edzéssel és azt is hogy én milyen eredményt érnék el ilyen életforma mellett. Tudom ez olyanfajta majmolásnak tűnhet és önkínzásnak de már régóta furdal a kíváncsiság. Tudtok olyan oldalt mondani ahol ez mind le van írva hogy mit esznek pontosan és mit eddzenek? És tudom mire vállalkozom nem kell emiatt elítélni. :D
2013. ápr. 23. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért raktad fel újra ezt a kérdést? Leírták már hogy az edzésterv és diéta egyénre szabva hatásos csak. A modellek is különbözőek, mindenkinek másra lehet szüksége.
2013. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!