Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Megéri így lefogyni?

Fiúk! Megéri így lefogyni?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, és van a hasamon és a combomon valamennyi felesleg. A cicimmel most teljesen meg vagyok elégedva, de ha elkezdenék diétázni és sportolni, akkor biztos összemennének. Szerintetek megéri úgy lefogyni, hogy közben a cicik összemennek?

2013. máj. 11. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Ne fogyj. Ne állj be Te is azok közé, akik csontsoványak, vagy izompacsirták akarnak lenni!!! A nőies forma gömbölyded. :) Ebbe a pocid is beleértem. :)
2013. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

figyelj ha így jól érzed magad, akkor ne!

(képet esetleg láthatnék?)

2013. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
személyes véleményem, hogy így lehetsz így, ahogy most vagy. bár nem tudom, mit jelent nálad a "valamennyi felesleg" - lehet, ez semmi, de az is lehet, hogy sok.
2013. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
20 kilót fogytam, és nem lettek kisebbek a melleim (18 éves lány vagyok) Szóval nyugodtan vágj bele, ha szükségesnek érzed.
2013. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy valószínűleg orvosilag is el fogják nekem rendelni a diétát, szóval mindegy lesz, hogy akarok-e fogyni vagy sem, mert muszáj lesz, hogy ne váljak cukorbeteggé. 178 cm vagyok 76 kilóval, de lényegében tökmindegy, hogy mennyi a felesleg, lényeg, hogy zavar a hashájam. Ha kisebb lenne a hasam, akkor igazi bombanő lennék, de így nem vagyok az. Az az igazság, hogy a férfiak elvárásai a külsőt illetően nagyon padlóra tesznek annak ellenére, hogy nem vagyok kórosan kövér.
2013. máj. 11. 20:33
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a combom nem zavar, csak a hasam. Annak kéne laposnak lennie, és pont jó lennék :)
2013. máj. 11. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
nekem pl nem tetszik a nagy mell. inkább a teljesen lapos vagy csak egy kis dombocska tetszik. a hájtól viszont írtózom, úgyhogy szerintem megéri. 21/f
2013. máj. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem, zabáld tele magad, de a cicieid nagyok maradnak :-D
2013. máj. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
képet esetleg?
2013. máj. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Arról tudjál, hogy minden fogyás valamilyen szinten és mértékben érinti a melleid méretét vagy állagát!

Ha el kezdesz drasztikusan fogyni, akkor a melleid visszavonhatatlanul tönkre mennek! Aztán csak a plasztika segít!...

Ha vékony egy csaj alapból, az rendben van, de hogy emiatt az idióta "trendizés" miatt elcseszed a melleidet (amikkel meg vagy elégedve!) az egy marhaság!

Rengeteg olyan pasi van, akik a gömbölyded formákra bomlanak - én is - és nem érdekel a barom "trend" mert én az élvezetet szeretem, nem a beteges külsőségeket!

2013. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!