Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet Pesten belül köldök...

Hol lehet Pesten belül köldök piercinget lövetni?

Figyelt kérdés
Halottam,hogy már lehet köldök piercinget lövetni és nem csak szúratni. De azt még senki nem tudta megmondani,hogy hol.
2013. máj. 18. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán azért mert nincs olyan szalon. Mégis miben másabb lövetni??
2013. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyorsabb mint egy szúrás..
2013. máj. 18. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
A köldök piercing szúrást baromi gyorsan csinálják, nem tudom hova akarnál te ennél gyorsabb megoldást. Viszont ha a fájdalomtól félsz elmondom neked ,hogy mire elkezd fájni már végez is.
2013. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
39%

Szia! Ha esetleg még aktuális a kérdésed:

[link]

Én ennél a nőnél lövettem a köldök pcmet, a Szél Kálmán tér közelében van. Csak ajánlani tudom ezt a technikát, mert nekem nagyon tetszett, és a piercingemmel sincsen semmi baj, nagyon hamar begyógyúlt (április elején csináltattam). Az eszközök, amiket használt, teljesen sterilek, és a piercing is csak a bőrömmel találkozott először, nem fogdosták össze. Szóval, ha még nem csináltad meg, és még érdekel, akkor mindenképpen lövesd szúrás helyett. Sokkal sterilebb! :)

2013. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy tévedés hogy sterilebb, de csináljátok csak..!
2013. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nézd, én kb 3 hónapja lövettem, és semmi baja a köldökömnek, nem is volt igazán begyulladva. Szóval az én tapasztalataim azt mondják, hogy megérte lövetni. Persze tudom, hogy mindenki bőre másként reagál az idegen anyagra, ezért elképzelhető, hogy valakinek nem jó a lövés. Én saját tapasztalat miatt ajánlom, de lehet, hogy valakinek a szúrás lesz a jobb. :)
2013. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!