Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted szép ez a lány?

Szerinted szép ez a lány?

Figyelt kérdés

[link]


A maira, május 21-re gondolok.


2013. máj. 21. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az
2013. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor szep ha eltakarja a fel fejet a haja, vagy ha valami idiota szogbol van fotozva. Amugy szerintem atlagos.
2013. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nehéz megítélni, mivel alig látszik ki a festék alól.

Szerintem nem különösebben szép. Átlagos.

2013. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezen a képen egyáltalán nem szép. Sok a smink, sok a fekete. Szerintem szebb lenne vidámabb színekkel és más szögből fotózva.
2013. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem lehet valakire azt mondani hogy szép?Miért kell mindenkibe belekötni?


Oké oké van rajta smink nem is kevés,lehet hogy smink nélkül átlagos lenne,az is lehet hogy pont szerencséje volt hogy ilyen jó szögben fényképezték le de ezen a képen JÓL néz ki


Nem tudom mi nem tetszhet ebben a csajban nektek,ízlési ficamotok van?Oké hogy mindenkinek más ízlése van de azért egy ilyen csajra ne mondjuk már azt hogy átlagos

2013. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen
2013. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha végignézitek a képeket, azért látszik hogy nem ronda. Oké, sok a smink, de egy ronda arcból nem lehet ilyet csinálni!
2013. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy ronda. Az volt a kérdés hogy szerintünk szép-e a lány, nem az hogy szerintünk van-e olyan kép amin jól néz ki. Igen, az összes képen jól néz ki, ettől még nem lesz valaki automatikusan szép. Gondolom a Terry Blackről is lehetne olyan szögből fotót csinálni hogy jól nézzen ki, attól még csak egy koszos transzi marad.
2013. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8


De akkor honnan veszed hogy átlagos a csaj?

2013. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!