"Gáz" a nagy orr?

Figyelt kérdés
Úgyértem lehet hátrány a pasiknál ha egy lánynak aránylag nagy orra van? Végülis senki nem tehet róla. Csak sajnos én tudom nem a belső az ami először megfog...
2013. máj. 28. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, ha az arcod összességében szép, senkit sem befolyásol ez. aki meg esélyt sem ad így, az egy felszínes állat. eddig az összes barátomnak nagyobbacska orra volt, bár én lány vagyok...(: kitartást!
2013. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem, igazából van akin rádob egy lapáttal a szépségén, nem feltétlen járnék én sem mindig kis orrú nőkkel

20/F

2013. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú, én sok szép lányt ismerek nagy orral. :)

Magamat is annak mondhatom, és nekem is nagy. Egy szépséghiba még nem szépséghiba! :D

2013. máj. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket:)

Talán a felfogásommal van a baj.. Nem merek odamenni egy fiúhoz sem aki tetszik, mert félek az lenne az első hogy Mekkora orra van!:/ De soha senki nem szólt be még miatta, 1-2 megjegyzést tettek rá, de azt is több év ismeretség után.. Addig fel sem tűnt nekik vagy nem tudom..

2013. máj. 31. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!