Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hízzak vagy sem? (23L)

Hízzak vagy sem? (23L)

Figyelt kérdés

Nem igazán vannak domborulataim, csúnya szóval élve "gebe" vagyok. Talán ha híznék valamennyit a helyzet elfogadhatóbb lenne. Szerintetek?


[link]


2013. máj. 30. 20:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
fenébe:D pedig már akartam írni h tök jól nézel ki. nem tudom mi a fene értelme van mások képeit ide feltölteni. Te kérdező úgy se így nézel ki max szeretnél. Úgyhogy nem értem hogy az erre érkező dicsérő kommentek neked mit számítanak, illetve miért humoros az neked hogy mások bepötyögnek ide három szót. ez nem ciki nekünk inkább neked az, senki nem fog alapból minden lánynak googleba utánanézni, mert értelmét nem látjuk mire jó ez:S
2013. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Lebukott a kérdező! :'D

Ennek mi értelme van így? Értelem az hiányzik a kérdezőből...

2013. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Mellre tényleg nem lenne rossz egy kis plusz, de amúgy szerintem jó. Nekem tetszik, ha ilyen vékony valaki, bár én lány vagyok, és szivesen cserélnék veled.:D
2013. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
jó ez most is, de 4-5 kiló plusszal lenne tökéletes
2013. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
ne, tökéletes vagy!
2013. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!