Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől érezheti valaki ocsmányu...

Mitől érezheti valaki ocsmányul csúnyának, aki nem az?

Figyelt kérdés

Néha legszívesebben sírva fakadnék magamtól. Pedig tudom, meg tapasztalom, hogy nem vagyok csúnya, de valahogy néha elviselhetetlenül rosszul leszek magamtól. Egyik pillanatban még úgy ahogy elviselem magam, aztán mindennel bajom lesz... a súlyommal (pedig kövér sem vagyok) , az arcommal, a hajammal...

Tényleg, semmi sajnáltatás nincsen ebben, és kérlek titeket normálisan válaszoljatok, mert magamban már kerestem a választ,de nem találtam. Néha úgy érzem, ez több, mint egyszerű önbizalomhiány. Nem érzem, hogy tudom szeretni magamat. Pedig 21 éves koromra már igazán meg kellett volna tanulnom szeretni magamat.


2013. jún. 1. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Önképzavar?
2013. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Néha nálam is ez van,olyankor pl.ha az van hogy dagadtnak érzem magam csinálok egy pár feladatot,hogy kimeruljek,mikor végeztem akkor sem találom fú de szép vékonynak magam,de legalább úgy érzem tettem már valamit ha egy kicsit is azért hogy elégedettebb legyek.A másik módszer meg az,hogyha pl a hajam nem tetszik akkor arra gondolok hogy másnak nincs is és milyen boldog lenne,ha lenne neki legalább töredezett haja..Ilyenkor egykicsit mindig magamba szállok..Figyelmedbe ajánlok egy könyvet:Az élet játéka -Eleanor H. Porter

Remélem valamicskét segítettem :) 14/L

2013. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban és megmondom, hogy mennyire reálisak a problémáid, és mi a bajod.
2013. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!