Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a fontosabb egy lánynál a...

Mi a fontosabb egy lánynál a szépség vagy a jó alak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
A jó alak... akárki akármit is mond... sokkal több átlagos/csúnya arcú vékony lányra figyelnek oda a férfiak, mint a szép ducikra...
2013. jún. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a jó alak. Én szép vagyok (ténymegállapítás, sajnálom de enélkül értelmezhetetlen a mondandóm), amíg karcsú voltam, rengeteg bókot kaptam és mindenkinek tetszettem. Most hogy meghíztam, ha szóba kerül, mondják hogy igen, szép vagyok, de összejönni pl. már sokkal-sokkal kevesebben akarnak.

Pedig butaság szerintem, tekintve hogy a súly változik :)

2013. jún. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sokaknál az alak számít, és csak kulcstartónak használják a csajt, aztán ha ráunnak (pont mint egy kulcstartóra), akkor dobják (álltalában ezek a "raj" gyerekek).
2013. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szépség.

Az alakon lehet változtatni.

Az arcon nem, csak max. műtéttel.

2013. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg maga az összkép. Tehát mindkettő, hogy kiegyensúlyozzák egymást.
2013. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is sokkal többeknek kellettem, mikor 10-15kgval kevesebb voltam..
2013. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5-össel értek egyet!
2013. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a szép arcú kövérekre és az átlagos fejű modellalkatúakra kell gondolni...

Hanem egy jellegtelen/csúnya arcú, de kimondottan vékony lányra, illetve egy nagyon szép arcú, de ÁTLAGOS alkatú nőre.

Észrevételem szerint ennél az esetnél a 2.-ra figyelnek föl jobban, szerintem az átlagférinak nem bombatest kell, hanem hogy a nő egy bizonyos határok között mozogjon, és ha abban benne van, akkor legyen a szebb arcú :)

2013. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100-ból 99 lesz*rja, ha egy csajnak lófeje vagy kancsal szeme van vagy csak simán ronda, ha mellette vékony. A többségnek még az se számít, hogy jó mellei legyenek. Elöl deszka, hátul léc, onnantól fogva jó csaj. Azért mondom, hogy 100-ból 99, mert kb ennyit láttam is a saját szememmel. Persze, a ducibb lányok is tetszenek 1-2 embernek, meg aki komoly kapcsolatot keres, az talán nem a kilókat fogja elsősorban nézni, de lányok, nők, komolyan mondom, ha tetszeni akartok a fiúknak, sportoljatok, éljetek egészségesen, legyetek vékonyak, mert k*rvára ez a legfontosabb szempont náluk. Aki mást mond, csak magát hitegeti. A kivételnek meg ezúttal is tisztelet.
2013. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!