Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azzal csúfolnak hogy nagy az...

Azzal csúfolnak hogy nagy az orrom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazándiból nem is akkora csak egy kicsit hosszabb , és szembe profilból szerintem nem is látszik. Az a problémám ezzel h ez teljesen tönkreteszi az önbizalmam. Nehezen ismerkedek fiukkal mert akaratlanul úgy állok hozzá, hogy nincs esélyem mert...

Szall az igazi kérdés ,hogy mit tegyek ,hogy ez ne tegye tönkre az önbizalmam, és a kapcsolataimat sem?



2013. júl. 19. 23:46
 1/7 anonim válasza:
100%

Troll on:

Vágd le a felét

Troll off:

Bele kell törődnöd, ez van senki sem tökéletes, egy lány meg előbb-utóbb úgyis fog valakit... :D

2013. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes. Fogadd el, hogy te sem vagy az, de lásd meg magadban a szépet, és hangsúlyozd azt. A csúfolóddókkal ne foglalkozz, csak saját bizonytalanságukat próbálják leplezni (persze tudom, hogy mondani könnyű). Keress valamit, amiben sikereket érhetsz el (sport, tanulás). Az önbizalom olyan kisugárzást ad, ami eltereli a figyelmet az orrodról.
2013. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük

Szerintem ha akarnál, te is találnál legalább egy tucatnyi hibát azokban, akik csúfolnak..

És ne állj hozzá már eleve úgy, h -Jajj, biztos nem fogok neki tetszeni az orrom miatt!- mert nem tudhatod, lehet, h valakinek pont emiatt tetszel meg :)

2013. júl. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz:

1. plasztika

2. teszel rá mit mondanak mások (ugyanis senki sem tökéletes)


Én a 2.-at javaslom.

2013. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nézd meg, kiktől kapod! lehet, hogy a csúfolódok feleúgy sem néznek ki, mint te! és attól még lehet szép a szemed, a hajad, arcformád, alakod stb. az emberek nem a másik orrát nézik meg először :)
2013. júl. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mások sem tökéletesek. Ne figyelj az ilyenekre! Ha majd ismerkedsz egy fiúval, akkor nem az orrodra fog figyelni. Ha meg igen, akkor egy tapló. Légy önmagad! :)

2014. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Senki sem tökéletes ezt a fiúk is belátják! Ha csúfolnak keress rajtuk is hibát pl: neked nagy a fülves vagy túl alacsony vagy ilyesmi.. Ezért ne vesszen el az önbizalmad biztos szép lány vagy!! Attól hogy nagy az orrod nem azt jelenti egy troll vagy. Tudom nem könnyű ez a dolog. Állj a tükör leé és mondogasd igenis szép vagyok. Tegyél érte hogy plegyen önbizalmad menj el vásárolni csináltass új frizurát stb. Sok Sikert! :)
2014. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!