Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszenek a...

Lányok, nektek tetszenek a hosszú hajú fiúk?

Figyelt kérdés

Miért igen és miért nem?


Mennyire hosszú ami még tetszik?


(Tavaly novemberben vágtam bele a hajnövesztésbe, már kb. 11cm-nél tartok. Most még kissé világtalan a fejem így, de idővel biztos jobb lesz :D)



2013. aug. 29. 16:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha akarsz küldhetsz/rakhatsz fel képet, és megmondjuk, hogy tetszik-e, de ez tényleg attól függ, hogy milyenek a vonásaid.
2013. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani mint az előttem szólók.Ápoltságtól és arcvonásoktól függ.Szerintem vállig még bőven rendben van,akár 2-3 cm-rel alatta is oké.Ja és akkor tartom gáznak ha le van nyalva vagy kivasalva.
2013. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akinek kell majd szól :)
2013. aug. 29. 21:01
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem igen ,mert olyan egyediek. Lehet akár egész hosszú haja de akkor viszont ápolja ne álljon úgy,mint egy szénakazal.
2013. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

En szeretem ha egy sracnak hosszabb haja van... Imadok beleturni a fiuk hajaba, bar volt olyan aki utalta :)

Mindenesetre egy Cobain- Leto hajhossz idealis...de persze lehet hosszabb is

2013. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Nikol.T. válasza:

Nekem alapból nagyon tetszenek a hosszú hajú pasik - mindegy, hogy csak vállig ér, vagy akár derékig is -, emellett a párom is most növeszti újra - már váll alá ér neki jócskán.

DE:

A hosszú haj - nőket és férfiakat tekintve is - a kicsi vagy közepes homlokú embereknek áll jól. Kevés olyat láttam - akár férfiban, akár nőben -, akinek a magas homlok ellenére is kimondottan jól állt a hosszú haj. Hacsak nem volt frufruja az illetőnek (!)- de nyilván az utóbbit nőknek érdemes bevállalni. Ugyanis a hosszú haj - akár hátra fogva, akár két oldalra lógatva - kiadja az arcot, és ezzel a magas homlokot is, ezért nem mindegy, hogy milyen homlokú ember "azt a hosszú hajat". (A páromnak közepes homloka van, és fantasztikusan áll neki a hosszú haj, nekem pedig magas, így én frufruval viselem a majdnem derékig érőt.) Vagyis, ha megnézed a homlokod méretét, szinte borítékolható, hogy jól áll-e, vagy sem, a hosszú haj. :) ...Remélem, tudtam segíteni. :)

2013. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nekem nagyon...de jó lenne ha kuldenel egy képet...
2013. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
csak ha vámpír az illető.
2013. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, pl Dávidon az Éjjel nappal budapestből nagyon bejön.
2013. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!