Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányoknak jobban tetszenek...

A lányoknak jobban tetszenek a hosszú hajú fiúk?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy megnövesszem-e.
2008. nov. 2. 15:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez lányfüggő. És fiúfüggő is egyben, hiszen nem minden fiúnak áll ugyanolyan jól a hosszú haj. Nekem bejön, de nem tudom, hogy te mennyire szeretnéd megnöveszteni-azért egy olyan fiú, akinek vállig érő haja van, sokakat taszít...

A korod sem mellékes!

2008. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ ez.Kinek mi jön be,mennyire hosszú az a haj,mennyire ápolt,mennyire áll jól.Biztosan nagyon sok lánynak bejön,nekem nem annyira,de ahogy az emberek is különbözőek,így az ízlések is.
2008. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%
Nekem személy szerint nem jön be, szerintem egyáltalán nem férfias, egy pasinak rövid haja legyen, a lánynak meg hosszú, ez a normális. Sztem.
2008. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%

NEEEEEEEM! Ne noveszd meg!

Inkabb vagass valami jo fazont, menj el egy jo fodraszhoz majd megmondja mi allna neked jol!

2008. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
82%
Ahogy az előttem szólók is mondják, ez teljesen a lánytól függ. De ha megnöveszted a hajadat, akkor figyelj arra, hogy ápolt legyen(pl. ne legyen zsíros, mert az hosszabb hajnál feltűnőbb és ez taszíthat sok olyan lányt, akinek bejön a hosszú haj, csak az ápolatlanság nem).:)
2008. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
én szeretem ha egy pasinak picit hosszabb de fazonos a haja:)
2008. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nagyon bejön ha egy pasinak hosszú haja van, vállig vagy váll alá érő :)
2008. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
én imádom a hosszú hajú pasikat, amennyiben tényleg igényesek. de ez tényleg lányfüggő. meg valszeg a rocker csajoknak jobban bejön, mint a diszkósoknak:D
2008. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az utoló válaszolónak: ez is lányfüggő, mert én pl. inkább diszkós vagyok, mégis bejönnek a hosszú hajú fiúk...

Én azt javaslom, hogy kezdd el növeszteni, aztán ha nem tetszik, abban a pillanatban irány a fodrász! ;)

2008. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a gyengéim a hosszú hajú pasik. A férjemnek derékig ért mikor megismertem. Ha diszkós plázapitcha lennék akkor a hosszú hajat imádnám.
2008. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!