Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 évesen baj, ha ilyen a...

14 évesen baj, ha ilyen a stílusom? Várjak még vele?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az elegáns stílus,tehát amiket szeretnék hordani:


Ceruzaszoknyák,térdig érő szoknyák harisnyával

Szatén vagy zsabós blúzok,nőes ingek

Gyöngy nyaklánc

Balerina cipők,pici sarkú cipők

Elegáns kabátok

Kösztümök


2013. szept. 30. 20:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést: *kosztümök
2013. szept. 30. 20:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele, lesz még időd bőven így öltözni:) Én inkább keverem a ruhákat, blézer+ing, farmer, Vans. Ne öltözz még ennyire elegánsan szerintem:) 16/l
2013. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Deliverance ***** válasza:
Szerintem szép dolog, ha valaki ennyi idősen megtalálja a stílusát. Merj saját magad lenni, és merj úgy öltözködni, ahogy szeretnél! Ne foglalkozz azzal, mit mond más, elsősorban magadnak felelj meg. :)
2013. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha egyszer ezek tetszenek, akkor hordjad.

még mindig jobb, mintha miniszoknyát melltartóval szeretnél hordani. :d

2013. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem várj még vele, gyerek vagy még ehhez.
2013. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Es megmondanatok hogy megis mire varjon? :) egyszer elunk, neki most tetszik ez a stilus, lehet hogy kesobb mar nem ez fog neki tetszeni, hat akkor megis mikor oltozzon igy?


Most vagy soha!!!


nyugodtan oltozkodj ugy ahogy neked tetszik! lehet hogy a tobbiek eleinte furcsan fognak rad nezni de tudod mit? ne torodj veluk! minden lany ugyanugy oltozik, persze ezert divat a divat mert mindenki ugyanazt hordja. megannyi ember van, megis az egyenisegek szama -kis tulzassal- a nullaval egyenlo. merj mas lenni! kulonben elveszel a tucat kozott. legyel egyedi. csak igy tudsz kitunni a tomegbol. nem ismerlek, ezert nem szeretnek igy latatlanban velemenyt alkotni de nekem abszolut szimpatikus hogy 14 eves vagy es maskepp gondolkodsz mint a tobbiek...hat ha meg mersz is onmagad lenni!

bizz magadban! :)

17/L

2013. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!