Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők az gáz, ha egy...

Lányok, nők az gáz, ha egy férfi nem kövér, csak punnyadt az izomzata, és fordítva, az jó, ha nincs nagy izomzata, viszont kemény, nem punnyadt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az az ideális, ha fitt, feszes, úgymond sportos. Szóval ne legyen olyan folyós a teste, de nem kell, hogy kigyúrt legyen.
2013. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyessel értek egyet, annyi módosítással, hogy nálam bele fér egy kisebbfajta pocak is.
2013. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát mondhatjuk,hogy a 2.verzióra gondoltok sportos alatt?
2013. okt. 3. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

2-re: nekem is belefér egy pici pocak :)

3-ra: igen kb. jelentheti a 2. verziót, végül is a sportos az feszes nem túl nagy izmokkal :)

2013. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy punnyadt izom-az zsír.
2013. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért, olyanra alakítod magad, ami az itteni válaszolóknak tetszik? A lötty testalkat nem a legvonzóbb, de mivel a legtöbb nő sem tökéletes, ettől függetlenül biztos találsz párt, akárhogy is nézel ki.

Nekem konkrétan a stabil, erős testalkat tetszik, ami nem kövér, a nyeszlettek nem jönnek be, úgy néznénk ki egymás mellett mint két kóró.

2013. okt. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lényeg nekem, hogy ne legyen nagyon sovány, ne lehessen harmónikázni a bordáin.
2013. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 4. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!