Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim területet hogyan lehetne...

Intim területet hogyan lehetne fájdalom mentesen szőrteleníteni, ugy hogy ne pattogjon ki?

Figyelt kérdés
lépésenként leírná valaki?? pl. 1.fürdök. 2. felkenem ezt azt...
2013. okt. 7. 21:03
 1/5 anonim válasza:
Nekem is nagyon érzékeny a bőröm,és sok gondot okozott a borotválkozás.Bevált módszerem hogy beleülök egy kád kellemesen meleg vízbe,áztatom magam egy kicsit,majd bekenem magam női borotvakrémmel.A Wilkinson Extrem Beauty női borotvát használom.Nekem ez vált be,de ugye ez egyén függő.Azzal szépen leborotválom magam.Ilyenkor eléggé vérzik,és kicsit csíp is a víz.Visszaülök a vízbe,áztatom magam addig míg a vérzés el nem múlik.Utána törölközővel felitatom a nedvességet,fontos h ne dörzsöld,mert azzal csak rosszabbat teszel.Majd Neogranormon kenőccsel bekenem a területet.Remélem tudtam segíteni :)
2013. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális választ!! :) biztosan be fog válni :)
2013. okt. 7. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kis gyakorlat kell hozzá, de nálam a cukorgyanta vált be. Intim területen úgy használom, hogy a mikróban 20 másodpercig melegítem a kész pasztát. Nem tovább, mert forró lesz, és a forró cukor nem sebet okoz, hanem csontig éget. Alul bekenem magam hintőporral, így jobban tapad. A kencét egy kis spatulával kenem fel, a szőr növekedésével ellentétes irányban. Egy kis papírt simítok rá, majd a szőr növekedésével egyező irányba lerántom. Nem fáj! + hetekig olyan marad, mint a babapopsi+ soha nem pattog ki. A neten számos leírást találsz a gyanta főzéséhez.
2013. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ neked is !! :) bár ez a "nem fáj" dolog még gyanus :s
2013. okt. 9. 19:15
 5/5 A kérdező kommentje:
avonos borotva zselé,borotvával nem jó??
2013. okt. 18. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!