Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercinget szeretnék szúratni...

Piercinget szeretnék szúratni a fülporcomba. Budapesten hová érdemes menni?

Figyelt kérdés

A Westendben anno úgy lőtték, de 1 év alatt sem gyógyult be rendesen, pedig kezeltem alaposan. Aztán ki kellett vennem egy vizsgálat miatt és kb fél óra alatt benőtt a lyuk. Azóta megtudtam, hogy porcba csak szúrni szabad, így most azt szeretnék. Olyan helyet keresek, ahol előtte spray-el leérzéstelenítik és rendesen szúrják. Igényes, tiszta szalont keresek.

Budapesten nem vagyok ismerős ilyen téren. Főleg A belsőbb kerületek érdekelnek. Köszönöm


2013. okt. 13. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az Invictusban szúrattam Mártinál, őt tudom ajánlani. Bár nekem nem érzéstelenítette, lehet, hogy lehet ilyet kérni, bár szerintem felesleges, mert az egész egy pillanat.
2013. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Spray csak nyálkahártyán érzéstelenít. Viszont tényleg nem nagy dolog, a lövés 1000x jobban fáj, mint egy szúrás, mivel ahogy te is megtudtad, nem szakszerű, barbár módszer.
2013. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!