Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 166cm-vel 53 kg...

Szerintetek 166cm-vel 53 kg az kövérnek számít? :S 13/L

Figyelt kérdés

én nagyon soknak tartom ezt a súlyt és leszeretnék ilyesmire fogyni [link]


hogyan tudnék így lefogyni?:c


2013. nov. 26. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kövér, maximum husis, de ahhoz képet kéne rólad látni, mert nem tudjuk, milyen arányban oszlik el rajtad a zsír. A másik kérdésedre válaszodva: diétás értend+mozgás. Egyik sem megy a másik nélkül.
2013. nov. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ahogy észre vettem, a karomra, és csípőtájékra hízok.
2013. nov. 26. 01:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Kövér biztos nem vagy.

A linkelt lány meg NAGYON sovány, nem csúnya, de nem is normál testalkat, úgyhogy ne ebből indulj ki (meg azt sem tudod, mennyi utómunka van rajta, a melle is gyanús).

Ha alkatilag nem vagy ilyen vékony, akkor max. koplalással néznél így ki, az meg egészségtelen.

2013. nov. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ehhez a magassághoz ez a súly pont jó. Nem is tudom elképzelni, hogy egyáltalán felesleg van rajtad. A linkelt képen a csajnak csak a melle jó. Dereka, combja nagyon csúnya. Vagy nincs is. Ilyen semmiképp ne legyél.
2013. nov. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én 168 cm és 53kg vagyok.És teljesen meg vagyok elégedve a testalkatommal és a testsúlyommal.És tudod mit?Még HÍZNI SZERETNÉK!
2013. nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
166 cm-hez az 53 kg tökéletes, egészséges súly. Ha nem tetszik az alakod az nem a súlyod miatt van, hanem amiatt hogy nem mozogsz eleget, nem sportolsz, tornázol, edzel rendszeresen. Ez mind fontos.
2013. nov. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, a képen lévő lány alakja pedig nem szép. Ha feszesebb testet akarsz, akkor mozogj valamit, de ennyi idősen semmiképp ne diétázz! Élj egészségesen és kész.
2013. nov. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 166 centimhez kb. 58 kg vagyok és még így is csinos, vékony vagyok. Nem mindegy, hogy hogyan oszlik el rajtad a súly.


27/n

2013. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
husi???? hát normálisak vagytok ti??? :O
2013. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Butus, dehogy vagy kövér, pont jó!
2013. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!