Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 166cm-vel 53 kg...

Szerintetek 166cm-vel 53 kg az kövérnek számít? :S 13/L

Figyelt kérdés

én nagyon soknak tartom ezt a súlyt és leszeretnék ilyesmire fogyni [link]


hogyan tudnék így lefogyni?:c


2013. nov. 26. 00:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én 164 cm-vel vagyok 57 kg és kizárt, hogy kövér lennék, inkább formás. Voltam 54 kg is, akkor meg mindenki azt mondta, hogy sovány vagyok. Örülök, hogy sikerült hiznom végre, minden öltözet jobban mutat, ha nem zörögnek a csonjaid. Szerintem semmiképpen sem lehetsz kövér és eszedbe ne jusson fogyókúrázni, főleg 13 évesen. A kövérség nem itt kezdődik az biztos.

27/n

2013. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne akarj semennyit fogyni!!!
2013. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Basszus, dehogy vagy kövér, még husi se! 5 centivel és 3 évvel vagy kisebb mint én, de majdnem 20 kilóval, és én vagyok a husi, tudok róla :D


Ne akarj olyanra fogyni, mint a képen lévő lány, főleg ne 13 évesen. Nyilván istenítik mindenhol ezeket a csontsovány lányokat, főleg Tumblr-n (onnan van a link, ha jól látom) és nem azt mondom hogy velük van a baj, de meg kell érteni, hogy nem mindenkinek ilyen a testalkata, minden testalkat szép, stb. Van, aki ha akar se tud hízni, van, akin akármennyi meglátszik, de így vagyunk szépek.


Élj egészségesen, egyél eleget egy fejődő szervezethez, mozogj, és szeresd magad :)

2013. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!