Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » TINI LÁNYOK, nektek hogy jön...

TINI LÁNYOK, nektek hogy jön be Justin bieber style-ja?

Figyelt kérdés

TINI LÁNYOK.! szóval nem 25-30 éves nők/férfiak írjanak ide.meg nem Kell ide irni h B U ZI,mert szerintem több csajjal s*x-elt mint ti életben fogtok..:)

Szóval itt van:

[link]

2.

[link]

3.

[link]

4.

[link]



2013. dec. 12. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nagyon tetszik Justin stílusa szerintem jól öltözködik :) minden fiúnak ajánlani tudom
2013. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
2013. dec. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagyon nem tetszik, jobban preferálom a sima famer-póló összeállítást, vagy bármi normálisat, de amit az első képen linkeltél az például valami extra gáz...

És 16 vagyok, mielőtt belémkötnél.

2013. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Látom, te is leszbi vagy!
2013. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az öltözködési stílusra: egyszerű ízlésficam. Amúgy nem mindegy?:D Jó, vágom én, csak szeretnéd megérteni:) Hát, sztem akik szeretik, tutkó nem az öltözködési stílusa miatt:) 21 vok am:)
2013. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] nekem ez tetszik meg talán a 3as amit linkeltél :D
2014. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 24 vok és szerintem elég jól öltözködik :D
2014. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!