Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális ha valakinek 23...

Normális ha valakinek 23 évesen ráncai vannak?!

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
én meg őszülök. :/
2014. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a homlokomon van. Ue idősen.
2014. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sajnos sokaknak

-homlokránc? hát talán nem kellene ráncolni a homlokot, ez csak egy rossz szokás

-mimikai(nevető) ránc? -teljesen rendben van:inkább éljen valaki boldogan, nevessen sokat, minthogy fapofa legyen

2014. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mimikai ráncok normálisak.
2014. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Aludj sokat ,ne cigizz, kevesebb alkohol, ápold arcod mindennap reggel es este öregedés gátloval. 25 eves korodtol pedig korodnak valo szemranckrem hogy ne alalkuljon ki melyebb ranc! 26 vagyok es egy db rancom nincs pedig szolizok igaz csak 6perceket ! Ja es napi 3 l vìz!!!
2014. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet genetikai oka is. Nézd meg anyukád huszonéves képeit, vagy kérdezd meg, mikor kezdett ráncosodni. Ha neki ennyi idősen még nem volt ránca, akkor az életmódoddal lehet a gond. Alkohol, cigaretta, kevés alvás, szolárium, sok cukor, kevés folyadék bevitel...Ezek mind öregítik a bőrt.
2014. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!