Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfogadni a...

Hogy tudnám elfogadni a magasságomat?

Figyelt kérdés

178 cm vagyok és ez tönkreteszi az életemet. A suliban mindenki alacsonyabb nálam, a fiúk és, és a mai napig néha piszkálnak ezzel. Vékony vagyok, és azt mondják, jó az alakom, de borzalmas ekkorának lenni. Semmi önbizalmam, kívülállónak érzem magam, ráadásul egy fóbiám miatt csak akkor érzem magam biztonságban, ha nálam nagyobb emberekkel vagyok körülvéve.

Nagyon félek, hogy sokat fogok még nőni, de nem valószínű, mert már kezdek megállni.

Ti mit gondoltok erről? :/

14/L



2014. jan. 20. 18:29
 1/10 anonim válasza:

azt hogy a barátnőm is ekkora ès imádom :)

183/18F

2014. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm pár centivel alacsonyabb nálad, ő se szeret ennyire magas lenni, de nem utálja.

Szerintem nőni már nem fogsz sokat, bár sose lehet tudni. Fogadd el, mert nem tudsz vele mit kezdeni, így kell szeretned magad. Ez nem tesz se többé se kevesebbé senkitől, ezt nem te választottad. Szerintem nem jelent hátrányt :)

16/L/172 centi

2014. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én is is pont ilyen magas vagyok, és kb 16 éves koromig nem tudtam elfogadni, de azóta rájöttem hogy ez nem is olyan vészes, sőt most már szeretem, gyakran hordok magassarkút is, mert jól áll. Olyankor még 8-10 centivel magasabb vagyok, és jól érzem magam. a barátom magasabb nálam, szóval ebből a szempontból is nyugodtan hordok magassarkút :D

szeretek csinosan öltözködni, és mindig pozitív visszajelzést kapok, nem azt hogy minek hordok magassarkút 180magasan :D

ha még jobban kialakul a stílusod akkor meg fogod találni az olyan ruhákat kiegészítőket amivel a legjobbat tudod kihozni ebből az alakból.

és nyugi a fiúk később érnek két év múlva már más lesz az arány sok nálad magasabb fiú lesz körülötted biztos :D

amúgy nálunk a sportosztályban 185-190 magas csajok van de nem egy kettő, hanem egy csomóan

szóval nyugodj meg és minden rendbe fog jönni, csak szeresd magad úgy ahogy vagy :)

18L (178cm)

2014. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En 14 evesen alacsonyabb lanyra ra sem neztem, mert mar akkor 188 cm voltam.

Hidd el hogy szep vagy es hogy fogsz talalkozni majd valakivel aki igy fog teged tokeletesnek latni!

2014. jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek :)
2014. jan. 21. 13:37
 6/10 anonim válasza:
Én 170 cm vagyok, de férjem 201 cm, sőt nővérem férje is ugyanekkora. Ezek a magas fiúk pedig kifejezetten magas lányokat keresnek maguk mellé. Szerintem nem gáz a magasságod, az már ciki ha egy fiú pl 170 cm alatt van. Dehát senki nem tehet róla. Ne is foglalkozz a megjegyzésekkel. Csak a serdülő fiatalok ilyen gonoszak. Nyugodtan visszavághatsz azzal hogy te vagy a normál magasságú és ők a kicsik. :D
2014. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nekem tetszik a magasságot kérdező :) én csak 3 cm-mel vagyok kisebb :D
2014. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Csak hát az van, hogy amikor már elfogadom, akkor kapok egy sértést, hogy "zsiráf" vagy ilyesmi, és utána megint a padlón vagyok...de megpróbálok nem törődni velük :D
2014. jan. 24. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akarsz modell lenni?:)
2014. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mondták már, de nem hiszem, hogy annak való vagyok :)
2014. febr. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!