Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert erzem csunyanak magam?

Miert erzem csunyanak magam?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy mondjak rolam hogy szep vagyok vagy eppen, hogy elvileg megneznek a fiuk az utcan. De ha a tukorbe nezek en mast latok... 100 meg 100 hibat fel tudnek kapasbol sorolni magamon. Es felre ertes ne essek en nem vagyok az a tinip*csa aki csak onbizalmat akar novelni... Csak en nem azt latom, ha tukorbe nezek vagy egy kepen latom magam.
2014. márc. 14. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerinted milyen lány az, aki szép? Le tudnád írni?
2014. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rengeteg szep lanyt latok mindenhol. Lehet akar szoke, barna, fekete haju es barna, zold,kek szemu... Es nem az agyon mazolt csajokra gondolok akik kitakjak mindenuk hanem a termeszetesek.
2014. márc. 14. 21:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy? Mit tartasz rondának magadon, min változtatnál, ha lehetne? Mondta valaki más, hogy csúnya vagy, esetleg gúnyolódtak rajtad?
2014. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Barbixo ***** válasza:
Ezzel még igen sok lány van így. Nagyon egyszerű a dolog. Fogadd el magad úgy ahogy vagy, mert változtatni úgysem tudsz rajta. Annyi jó dolog van még az életben, felesleges ilyenekre pazarolni az időt. Én is ugyanezt gondolom magamról, de a különbség annyi, hogy nem érdekel, még mások véleménye sem.
2014. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért mert a tükörbe nézve te a hibákat keresed magadon, míg más ha rád néz nem ezeket nézi, mert annyira jelentéktelenek. Te se a hibákat figyeld, és akkor nem fogod magad csúnyának érezni.
2014. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan is, amit szépnek találsz magadon. Inkább ezekre összpontosíts, legyél pozitívabb és derűlátóbb. Senki sem tökéletes, általában egy nő sincs megelégedve külsőleg önmagával.
2014. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#3: 16 vagyok es mindent megvaltoztatnek. Amikor latok egy szep lanyt akkor egybol az van bennem, hogy szivesen neznek ki ugy mint o. De igazabol nem tudok arrol, hogy az emberek gunyolodnak a kinezetemen..


#4: Igen rengeteg jo dolog van az eletben. En azt keresem es azert mosolygok annyit. :) Csak ma igy egyedul este, ujra elojott belolem ez.


Es koszonom mindenkinek a valaszt.:)

2014. márc. 14. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, hogy nem-e gúnyolódtak-e, mert ha igen, akkor ez elég mélyen maradt volna benned és ezt könyvelted el magadban. De ha nem, sőt ha még mondták is, hogy szép vagy, akkor nincs okod arra, hogy csúnyának véld magad.
2014. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Persze mondtak neha egy egy ember h nem vagyok szep, de szerintem nincs olyan ember aki mindenki szerint szep.
2014. márc. 14. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha 100 hibát fel tudsz sorolni? Nem az a lényeg, hogy mások szépnek látnak? Nem gondolod, hogy te látod rosszul magad?


Egyébként mi van akkor, ha nem vagy tökéletes? Ha túlsúlyod van, ha pattanásos vagy, ha ferde az orrod? Nem gondolod, hogy mindezekkel együtt ez vagy TE? Egyszeri és megismételhetetlen TE?

2014. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!