Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18/f Mit kellene változtatnom?...

18/f Mit kellene változtatnom? KÉP

Figyelt kérdés

szinte már depressziós vagyok a kinézetem és túlsúlyom miatt, félek lányokkal beszélni, félek hogy lenéznek emiatt..

Negatív kritikákat nem kérek, köszönöm.

[link]


2014. márc. 20. 01:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs veled semmi gond, nem értem, hogy miért vagy ennyire depressziós a külsőd miatt. Ha pedig a súlyod ennyire zavar, mozogj, étkezz egészségesebben és ez a gond is megoldódik:D
2014. márc. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jo kep a tulsulyt megtippelni...

Nincs semmi gaz veled, csak nincs onbizalmad. Kezdj el sportolni, nekem a futas segitett.

2014. márc. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jóképű srác vagy. Ebből nem tudom megítélni, de szerintem egyáltalán nem lehetsz annyira feltűnően dagadt. De ha zavar, akkor FUSS el a ,,világ elől"! :D
2014. márc. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél depressziós. Helyes gyerek vagy. A túlsúly pedig nem lehet túl nagy, ha zavar, akkor mint előttem is írták, tegyél ellene.


De nem kell kockahas ahhoz, hogy ismerkedj..

Neked bőven jó alkatod lehet, emiatt ne félj beszélgetni.

2014. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgykérdezted,hogy mit kellene válzoztatnod akkor a negatív megy:D

Szerintem semmit,a túlsúly az elfogadható,szerintem nincs veled semmi baj.Szépek a szemeid az ing nagyon illik:) Aranyos vagy

2014. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Iszonyúan szépek a szemeid *-* És arca is helyes vagy,szerintem nem kell depisnek lenned,kicsit rágyúrsz a súlyodra,mert a kép alapján nem tűnsz bálnának,bomlani fognak utánad a csajok :)
2014. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azthiszem most nagyon sokat nőtt az önbizalmam :)
2014. márc. 20. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó vagy, nincs veled semmi baj:)

Nekem az a tapasztalatom, hogy ilyenkor inkább a környezettel van a baj...

Sokszor találkoztam már ezzel, hogy engem is piszkáltak a hobbim miatt, beszólogattak, míg a barátnőimet egy másik iskolában, más osztályközösségben egyáltalán nem zargatták miatta...


Ugyanezt látom testsúllyal is, hogy amíg egy semmi problémás srácot piszkálnak, hogy "dagadt" (így, szó szerint), addig a háromszor akkora darab pasiknak (minden túlzás nélkül) aranyos, kedves, szép barátnőjük van.


Szóval ha valaki beszól, ne vedd magadra, a környezet a rossz, nem te. Jól nézel ki:)

2014. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

sajnos az is igaz hogy 1-2 évet letagadhatnák :D

köszi :)

2014. márc. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!