Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek fontos...

Lányok szerintetek fontos hogy egy pasi kigyúrt legyen?

Figyelt kérdés
Elsősorban 14-20 éves korosztályt kérdezem.
2014. ápr. 3. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem... a kigyúrt felnőttként sem tetszik. Legyen sportos, tehát ne pálcika és ne is hordó. Tehát legyenek látható izmai, de ne legyen kigyúrt, mert az túlzás.
2014. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, én nem szeretem a kigyúrt pasikat. Még az sem fontos, hogy látszanak az izmai... szóval nem, egyáltalán nem fontos. 16/L
2014. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmiféle látható izomzat nem tetszik, a kigyúrt meg inkább csak ijesztő számomra. A lényeg hogy elhízva ne legyen és kész, legyen vékony, normális.
2014. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jönnek be a kigyúrt pasik. Ne legyen löttyedt, tehát legye azért sportos, de kigyúrt semmiképp.
2014. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem...sőt...
2014. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Még csak igazából sportosnak se kell lennie ha nem akar. Ne legyen egy nagyon elhízott valaki, de szerintem nem kell szálkásnak lennie, sőt. Legyen az összkép férfias. Vastagabb kar, szélesebb váll, (és személy szerint a félhosszú haj) Tudja elkergetni az oroszlánt ha szükséges, de nem kell görög istennek lennie. A vékony, magas, kockás hasú csávók olyanok mint a szúnyogok, nem kényelmesek, ha véletlenül elalszol a hasukon a fejeddel beszorulsz a csípőcsontjuk és a bordájuk közé. És valószínűleg többet foglalkoznak a testükkel mint egy normális lány.. Éljenek a Macilacik, akiken van mit szeretni. :D
2014. ápr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak ne legyen lotyi, az nem szep. nem kell huu de izmosnak lennie, de azert ne legyen egy szal bel, vagy egy hajpacni.
2014. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!