Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Növésben levő mell nem áll...

Növésben levő mell nem áll meg a növésben, ha mellnövelő masszázsokat végzek rajta?

Figyelt kérdés
Még csak 15 éves vagyok és elég kicsi a mellem, és utána néztem, hogy milyen mellnövelő maszírozások vannak. Szoktam is ezeket minden nap alkalmazni, de azért reménykedem benne, hogy valamennyit magától is nő még. De már 12 éves korom óta ekkora, vagy csak nagyon keveset nőtt. Nem tudok róla, hogy az ilyen mellnövelő masszázsokat csak azok alkalmazhatják-e, akiknek már magától nem nőne a mellük. Nagyon félek, hogy lassan már nem lesz nagyobb. A maszírozás sem nagyon segít. Szerintetek van még bármi esélyem arra, hogy B-s vagy akár C-s legyen? Anyumnak olyasmi van, valahol B és C kosár között. A nővéremnek ennyi idősen már rég B-s volt. Mit csináljak?

2014. máj. 3. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, a mellnövelő masszázstól, főleg ha te csinálod és nem szakértő, biztos, hogy nem fog látványosan nőni. De a természetes növekedést nem akadályozza. Ha te bízol ebben a masszázsban, hát csináld, de felesleges. Viszont 15 évesen még nőhet a melled, nekem is 17 éves koromra nőtt meg akkorára, amekkora most.
2014. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy mellnövelő masszázs.

Nekem 15 éves koromig nem is nőtt a mellem, most is csak a kosara van.

Kit érdekel? Nem ettől leszel jobb vagy értékesebb vagy okosabb ember, ezt már most megmondom.

2014. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem bízom benne, tudom is, hogy hülyeség, csak kell valami kis remény, hogy még nőni fog. De köszi.
2014. máj. 3. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Se nőni nem fog, se megállni, de ha jólesik, akkor csináld.

Egyébként kb. 23 éves korodig bőven nőhet még.

2014. máj. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy fog, mert ez, hogy ilyen kicsi, ez nekem rosszul esik, nem érzem magam olyannyira nőiesnek, mint a többi 15 éves :(

Nem azért, mert csúfolnának, vagy mert ronda, egyszerűen én nőként nagyonbbakat szeretnék, mondjuk B-s vagy C-set... De egyenlőre még az A-s is nagy rám :(

2015. júl. 11. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!