Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalatok "házi" mellnagyo...

Tapasztalatok "házi" mellnagyobbítás terén?

Figyelt kérdés

Sajnos kicsi a mellem....tudom, hogy el kell fogadni, már régóta próbálok "elfogadni" de nekem ez egy beletörődéssel lenne egyenlő.

Tudom hogy úgy kell szeretnie az embernek magát ahogyan csak van...én szeretem is magam, de ezt mindenképp meg akarnám változtatni.

Szeretnék kérdezni a tapasztalataitokról.

Hogy kipróbáltatok e már akármilyen praktikát, étkezési stílust vagy akármit amire ráfogják hogy mellnagyobbító hatású.

Nem akarok kés alá feküdni...nincs is felesleges jópárszázezer forintom sem, de ebbe nem akarok és nem is vagyok képes beletörődni, hogy nekem csak ennyi jutott...

Esetleg a táplálkozás és az életmód is hatással vannak kebleink méretére? Ha igen mi erre a megoldás?


[link]


illetve mit gondoltok erről...

illetve hallottam egy oylan dolgot hogy nem szilikont ültetnek be műtét során a nők mellébe hanem a saját testükről levett zsírszöveteket...ezzel megmarad/na/ a szoptatás lehetősége is és kevésbé léphetnek fel komplikációk...de azt hallottam talán hogy ez egy idő után felszívódik...

Lényeg a lényeg nem akarnék műtéten átesni, a leendő gyermekemet is szeretném szoptatni (bár még soká lesz) de nagyobb idomokat szeretnék...nem kosárlabda nagyságúakat, de legalább hogy a kétszerese legyen kb a mostani méretemhez képest...(és még akkor sem lenne nagy a mellem szóval gondoljatok bele hogy akkor milyen kicsi is valójában)

Végezetül az a kérdésem hogy elméletileg a nők bal melle nagyobb...nem sokkal, van akinek észrevehető van akinek nem, de sajnos nekem fordítva van...nekem a jobb nagyobb...ráadásul "sokkal" nem lóg a balhoz képest de szemmel látható a különbség...ez vajon miért van...? utalhat betegségre esetleg? attól félek ha kezdene nőni valamennyit a mellem az nem nőne, vagy megmaradna a különbség...

Agykontroll bevált már valakinek ilyen téren?


2014. máj. 7. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyen házi módszer a fitoösztrogén tartalmú ételekre, készítményre épít.


Nos, Ázsiában a normál étkezéssel az emberek a mi fitoösztrogénfogyasztásunk sokszorosát viszik be, mégis az ottani nőknek szignifikánsan kisebb a mellük.


Akkor szerinted? Ér valamit? Nem.


Csak akkor, ha a megengedettnél jóval nagyobb dózisban fogyasztasz ezekből, de akkor az életed is veszélyben lesz, annyit meg csak tán nem ér egyetlen mell sem??


A másikra: soha nem halottam, hogy számítana, hogy melyik mell a nagyobb-kisebb.

2014. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Szia! Üdv a klubban! Ugyanis nekem is pici cicim van! Én azt hallottam hogy sok szója tartalmu ételt,italt kell fogyasztani!
2014. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A melled lebenyekből áll össze ezekkel aztan nem csinál semmit az agykontroll.

Ha mellizomra is edzel akkor feszesebb,formasabb lesz.

2014. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

formás és feszes melleim vannak....de éppen 18 éves létemre a 13 éves unokahúgomnak is nagyobb...

véleményetek arról hogy felszedek pár (jópár) kilót (mellre is remélhetőleg) majd ledolgozom hasról illetve combról?

2014. máj. 7. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs helyi fogyás. Nem tudod szabályozni, hogy honnan fogyj.

Baromi mázlisnak kell lenned ahhoz, hogy ott megmaradjon.


Amikor 10 kilót híztam (nem a mellemért), akkor is csak 1 kosárnyit (AA-ról A-ra) változott a mellem (a hátam viszont kettőt), és amikor lefogytam, bizony onnan tűnt el először.

Persze próbálkozhatsz, de nehogy úgy járj, hogy utána kisebb lesz, mint előtte. Mert még az is előfordulhat.

Egyébként 18 évesen még nem biztos, hogy a végleges mérettel rendelkezel. Sok ismerősömnél csak kb. 23 éves korukra állt be. Nekem is változott. Előtte még AA sem volt.

2014. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem fogamzasgatlotol nott
2014. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az alacsony hormontartalmú fogamzásgátlók csak átmenetileg növelnek a méreten azáltal, hogy vizet tart vissza a szervezet, akárcsak a természetes menstruáció előtt, amitől megduzzadnak a mellek is.


Azaz csak addig tart a hatás (ha egyáltalán jelentkezik ez a mellékhatás), amíg szeded.

Ha utána is megmaradt, akkor valószínűleg egyébként is nőtt volna még a melled.

2014. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet onnan fogyni ahonnan te szeretnél.A tested dönt.
2014. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

24 eves korodig valtozhat a tested. Kapasbol 3 csaj beugrik akiknek marhara megnott, meg 2 akiknek kicsi maradt. De mind az 5-en rendkivul szepek.

Ja ez 2014-es kerdes. Mindegy.

2018. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!